Nie żyje Nina z "Sanatorium miłości". Uczestniczka reality show miała 65 lat. Fani: "była zawsze uśmiechnięta"

2022-07-17 10:30 Adrian Rybak
Nina Busk
Autor: AKPA Nina Busk nie żyje. Miała 65 lat

Sanatorium miłości to program, który ogląda wielu Polaków. W sobotę 16 lipca 2022 fani tego reality show dostali bardzo smutną informację. Zmarła uczestniczka programu - Nina Busk. Miała 65 lat. Telewizja Polska poinformowała o jego odejściu za pośrednictwem mediów społecznościowych Sanatorium miłości.

Nina Busk nie żyje. O śmierci 65-letniej uczestniczki programu Sanatorium miłości poinformowała Telewizja Polska. - Ogromnie smutna wiadomość. Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi. Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia - czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku Bądźmy Razem TVP.  Nina Busk była jedną z ulubionych uczestniczek widzów. Sympatia, którą zdobyła, była tak duża, że postanowiono powierzyć jej rolę zakulisowej prowadzącej programu The Voice Senior. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje uczestnik "Rolnik szuka żony". Krzysztof Pachucki miał 56 lat

Groby polskich reżyserów i filmowców. Cz. 3. Niezapomniani

Nina Busk zmarła w wieku 65 lat. Fani żegnają uczestniczkę Sanatorium miłości

"Nie do wiary. Tak energiczna i pozytywnie nastawiona do życia kobieta. Jaki to życie jest kruche", "Tyle radości było w Tej Pani... Bardzo pozytywna Osoba. Współczuję rodzinie i bliskim", "Oglądałam cały pierwszy sezon programu. Bardzo lubiłam panią Ninę. Bardzo mi przykro", "Zapamiętam Cię Ninko zawsze radosną i uśmiechniętą", "Taka wesoła babka, energiczna. Szok. Kondolencje dla rodziny" - czytamy na profilu Bądźmy Razem TVP. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE