Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej z Plutycz kontra Bestia ze wschodu. Jak poradzili sobie z temperaturą -25?

2021-01-26 11:01 Ewelina Kulasza
rolnicy. podlasie
Autor: Screen z YouTube/Gospodarstwo Sadownicze Paweł Kazana

Gienek i Andrzej, to bohaterowie i zarazem gwiazdy oryginalnej produkcji Fokus TV - Rolnicy. Podlasie. To oni na tle swojej wioski i gospodarstwa, pokazują jak wygląda ich codzienność. Choć 3. sezon zbliża się wielkimi krokami, a jego emisja pojawi się w telewizji na wiosnę, to teraz dwaj rolnicy musieli poradzić sobie z ostrymi mrozami. Bestia ze wschodu i temperatura -25 stopni dała im w kość. Jak Gienek i Andrzej, poradzili sobie z ostrą zimą?

Gienek i Andrzej z Plutycz kontra Bestia ze wschodu. Jak poradzili sobie z temperaturą -25? Rolnicy. Podlasie to polski serial, który skradł serca widzów. To wszystko za sprawą sielskiego krajobrazu, a także bohaterów, którzy od razu zyskali sympatię w naszym kraju. Widzowie uwielbiają rolników za płynące dobro z ich serca, a także za umiejętności, które posiadają. Największą sympatię bez dwóch zdań zdobył Gienek i Andrzej z Plutycz. Mimo ciężkiego życia jakie wiodą, starają się korzystać z niego z całych sił i codziennie, mimo przeciwności losu szczerze się uśmiechają. Widzowie pokochali rolników również za szczerość i sumienność. Są wartościowymi ludźmi, którzy chcą nieść pomoc innym, ale także pokazali już nie raz, jak troskliwie opiekują się swoimi zwierzętami.

Gienek i Andrzej z Plutycz kontra Bestia ze wschodu

Rolnicy z Podlasia zmierzyli się z okropną Bestią ze wschodu, czyli najprościej mówiąc z atakiem zimy. W ich wiosce, temperatura na termometrach pokazała aż -25 stopni! Jak Gienek i Andrzej poradzili sobie z codziennymi obowiązkami w takich warunkach? Dla chcącego, nic trudnego. Rolnicy z Podlasia nie mają centralnego ogrzewania w swoim domu. Zamiast tego rozpalają polankami drewna w piecyku kafelkowym. Oprócz tego dbają o swoje gospodarstwo i systematycznie dokarmiają zwierzęta. Na zamieszczonym kanale YouTube - Gospodarstwo Sadownicze Paweł Kazana, który ma już ponad 400 tys. wyświetleń, Gienek i Andrzej pokazują, że po błocie na ich podwórku nie ma już ani śladu. Ziemia została pokryta warstwą sporego, skrzypiącego pod nogami śniegu, a nawet ich sprzęt - traktor Ursus, wyglądał jak duży bałwan. Sami zobaczcie, jak Gienek i Andrzej z Plutycz, poradzili sobie z Bestią ze wschodu!

"Rolnicy. Podlasie": Niebezpieczna pogoń za monstrualnym bykiem.
NAJNOWSZE