Taniec z gwiazdami

Roksana Węgiel przekazała pilną wiadomość! Zadeklarowała to przed kolejnym odcinkiem "TzG"

2024-04-20 16:32

Roksana Węgiel na parkiecie "Tańca z gwiazdami" radzi sobie znakomicie. Młoda wokalistka właśnie przygotowuje się do kolejnego występu, w którym zatańczy w trio. W najnowszym odcinku show Polsatu u boku jej i Michała Kassina zatańczy także jej partner Kevin Mglej. Roksana właśnie przekazała ważną informację swoim fanom. O co chodzi?

W najbliższą niedzielę obejrzymy półfinałowy odcinek tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Jedną z najczęściej wymienianych pretendentów do zgarnięcia Kryształowej Kuli jest piosenkarka Roksana Węgiel, która znakomicie radzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym tanecznym wyzwaniem. W niedzielnym odcinku zobaczymy na parkiecie również jej życiowego partnera Kevina Mgleja. Zanim jednak obejrzymy ich popis w studiu Polsatu, to w sobotni wieczór 20 kwietnia warszawiacy zobaczą swoją ulubioną parę... na warszawskim Starym Mieście.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich

Rywalizacja w programie staje się coraz bardziej zacięta, gdyż w grze pozostali sami silni zawodnicy. Mimo iż Roxie i Michał uważani są za faworytów tej edycji, to nie próżnują i wylewają hektolitry potu na salach prób, wymyślając co raz to bardziej skomplikowane choreografie. Roksana Węgiel oprócz słów uznania i wysokich not od jurorów może liczyć także na wsparcie swoich wiernych fanów. Gwiazda jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w tej rywalizacji liczy się każdy głos. Dlatego postanowiła zawalczyć o SMS-owy elektorat, tańcząc dla mieszkańców stolicy nie w studiu, a na ulicy!

Kochani! Obiecane wyzwanie! Wybraliśmy, tak jak mówiłam, lightowe i dzisiaj o 20:30 widzimy się na Starówce, gdzie dla Was zatańczymy. Będziemy mogli się tam spotkać, więc przybywajcie: 20:30. Widzimy się! Do zobaczenia - powiedziała Roxie.

Jeśli chcecie zobaczyć taneczne popisy Roksany Węgiel i Michała Kassina koniecznie wybierzcie się dziś pod Kolumnę Zygmunta na Placu Zamkowym na Starym Mieście w Warszawie. Roxie i Michał będą tam o 20:30.