gwiazdy

Kim jest Kevin Mglej? Ukochany Roksany Węgiel grał nawet w „Ukrytej prawdzie”!

2024-04-19 12:19

Za sprawą związku z Roksaną Węgiel Kevin Mglej stał się jedną z najszerzej komentowanych osób w polskim show-biznesie. Ukochany wokalistki jest nie tylko uzdolnionym autorem piosenek, ale od kilku lat również ojcem. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o partnerze 19-letniej piosenkarki.

Kim jest Kevin Mglej, ukochany Roksany Węgiel? Pojawienie się 27-latka w show-biznesie zelektryzowało opinię publiczną. Wszystko za sprawą związku z o osiem lat młodszą piosenkarką. Zakochani poinformowali o łączącym ich uczuciu 11 stycznia 2023 roku, w dniu 18. urodzin Roxie. Artystka wydała wówczas singiel "Ciche szepty", w teledysku do którego wystąpił właśnie Kevin Mglej. Jak wyznała nam później w rozmowie, ich początki nie należały do najłatwiejszych. Wszystko za sprawą fali hejtu, jaka spłynęła na jej partnera.

Pamiętam te początki. To wypłynęło trochę przez przypadek, ale później już chcieliśmy być szczerzy wobec moich fanów, więc zdecydowaliśmy się tak oficjalnie nie ukrywać tego związku. Myślę, że to nie było łatwe - zarówno dla Kevina, jak i dla mnie, bo jak sam wiesz, spłynęło mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, ale to też było fajne pod względem takiej próby związku. Wiemy już, że jesteśmy już ze sobą na dobre i na złe, bo były cięższe momenty, ale w każdych się wspieramy i jesteśmy dla siebie - powiedziała.

Równie mocno, co różnica wieku, media rozgrzewa też fakt, iż Kevin ma 4-letniego syna z aktorką Malwiną Dubowską.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Kevin Mglej - kto to jest?

Kevin Mglej zyskał ogólnopolską popularność za sprawą związku z Roxie Węgiel. 27-latek jednak od dawna pracował na swoje nazwisko w branży i zanim poznał wokalistkę, mógł pochwalić się pisaniem tekstów dla wielu znaczących gwiazd przemysłu muzycznego, m.in. Justyny Steczkowskiej czy Viki Gabor. Utwory napisane przez Mgleja mają też w swoim katalogu Ewelina Lisowska oraz Blanka.

Kevin Mglej - wiek

Ukochany Roxie urodził się 17 grudnia 1996 roku, co oznacza, że w 2024 roku skończy 28 lat.

Kevin Mglej - syn

Artysta jest już tatą. Kevin był w przeszłości związany z aktorką Malwiną Dubowską, z którą w styczniu 2020 doczekał się syna Williama.

Kevin Mglej o alimentach na syna. "To mój syn ma opływać w luksusy, nie jego matka"

Kevin Mglej - aktor

Kevin to jednak nie tylko songwiter, ale również aktor. Mglej ma na swoim koncie występ w "Ukrytej Prawdzie", gdzie wcielił się w rolę mającego romans z nauczycielką ucznia. Ukochanego Roxie można też znaleźć w dostępnych w sieci bazach młodych aktorów.

Listen on Spreaker.