Rokana Węgiel

i

Autor: AKPA/roxie_wegiel/Instagram Roksana Węgiel zatańczyła w strugach deszczu

Niestraszna im ulewa!

Roksana Węgiel naprawdę to zrobiła! Jej taniec w strugach deszczu przyciągnął tłumy

2024-04-21 9:35

Roksana Węgiel przygotowuje się do występu w ćwierćfinałowym odcinku show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Młoda piosenkarka postanowiła przyjąć wyzwanie rzucone jej przez obserwatorów i wraz ze swoim tanecznym partnerem Michałem Kassinem w sobotni wieczór zatańczyła na warszawskim Starym Mieście. Ulewny deszcz nie odstraszył jej fanów, którzy tłumnie przybyli pod Kolumnę Zygmunta.

Roksana Węgiel idzie jak burza w "Tańcu z gwiazdami". Każdy jej występ wzbudza wiele emocji, a taneczne popisy pary zachwyciły nie tylko fanów piosenkarki, ale również jury, które regularnie ocenia jej tańce bardzo wysoko. Nic więc dziwnego, że przez wielu młoda artystka uznawana jest za główną pretendentkę do zgarnięcia Kryształowej Kuli.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Czternasta edycja show stacji Polsat nie przestaje zaskakiwać. Nie brak nieoczekiwanych zwrotów akcji, jak choćby nagłe ogłoszenie Dagmary Kaźmierskiej, która zaledwie na 3 dni przed ćwierćfinałowym występem postanowiła zrezygnować z dalszego udziału w programie z powodu problemów zdrowotnych. Do gry w miejsce "Królowej życia" wraca Krzysztof Szczepaniak, który decyzją widzów opuścił show w ubiegłym tygodniu. Uczestnicy czują, że poziom tej rywalizacji jest bardzo wyrównany, dlatego dwoją się i troją, aby zdobyć poparcie widzów.

Roksana Węgiel zatańczyła w strugach deszczu. Tłum fanów przybył, aby jej kibicować

W sobotnie popołudnie Roxie przekazała ważną wiadomość swoim fanom. Wraz z Michałem Kassinem postanowiła podjąć rzucone im wyzwanie i... zatańczyć na warszawskim Starym Mieście.

Kochani! Obiecane wyzwanie! Wybraliśmy, tak jak mówiłam, lightowe i dzisiaj o 20:30 widzimy się na Starówce, gdzie dla Was zatańczymy. Będziemy mogli się tam spotkać, więc przybywajcie: 20:30. Widzimy się! Do zobaczenia - powiedziała w story Roxie.

Niestety, tego dnia pogoda nie dopisała. Przez cały dzień w Warszawie panowała iście jesienna aura. Temperatura była bardzo niska, do tego przez cały dzień padał rzęsisty deszcz. Roxie jednak jest wojowniczką, i nie bacząc na niesprzyjającą aurę, wraz z Michałem zatańczyła walca wiedeńskiego. Pod Kolumną Zygmunta zgromadziły się prawdziwe tłumy! Roksana i Michał chętnie pozowali do zdjęć i ucinali sobie z fanami krótkie pogawędki. Piosenkarka podziękowała wszystkim za tak liczne przybycie i poprosiła o wsparcie w niedzielnym głosowaniu. W ćwierćfinałowym odcinku na parkiecie w jednym z tańców pojawi się także jej życiowy partner - Kevin Mglej. Oj, będzie się działo!