Ród smoka: o której premiera w HBO Max? Ile będzie odcinków?

2022-08-22 9:11 Natalia Nowecka
Ród smoka: o której premiera w HBO Max? Ile będzie odcinków?
Autor: materiały prasowe HBO Max Ród smoka: o której premiera w HBO Max? Ile będzie odcinków?

"Ród smoka" tuż tuż! Prequel "Gry o tron" zadebiutuje lada dzień, a wielu z was z pewnością zastanawia się, o której godzinie pierwszy odcinek pojawi się w serwisie HBO Max i na antenie HBO. Cóż, trafiliście we właściwe miejsce. W niniejszym artykule znajdziecie dokładne informacje o emisji "Rodu smoka" i datach premier kolejnych epizodów.

"Ród smoka" - kiedy premiera w HBO i HBO Max? Długo wyczekiwany prequel "Gry o tron", który zabierze nas do Westeros panowania dynastii Targaryenów, zadebiutuje lada dzień. O której godzinie oglądać pierwszy odcinek "Rodu smoka"? Ile epizodów liczy pierwszy sezon? Wyjaśniamy.

Ród smoka: o której premiera w HBO i HBO Max?

"Ród smoka" zadebiutuje w poniedziałek 22 sierpnia 2022 roku o godzinie 3:00 czasu polskiego. Właśnie wtedy odbędzie się emisja pierwszego odcinka na antenie HBO, a także w serwisie HBO Max. Jeśli nie widzi wam się wstawanie o tak wczesnej porze, uspokajamy - "Ród smoka" obejrzycie również tego samego dnia o godzinie 20:10 na kanale HBO. 

Ród smoka: ile odcinków liczy prequel "Gry o tron"? [ROZPISKA I DATY PREMIER]

"Ród smoka" liczyć będzie 10 odcinków, z których każdy potrwa mniej więcej godzinę. Kolejne epizody ukazywać się będą co tydzień, a daty ich premier prezentują się następująco:

  • Odc. 1 – 22 sierpnia
  • Odc. 2 – 29 sierpnia
  • Odc. 3 – 5 września
  • Odc. 4 – 12 września
  • Odc. 5 – 19 września
  • Odc. 6 – 26 września
  • Odc. 7 – 3 października
  • Odc. 8 – 10 października
  • Odc. 9 – 17 października
  • Odc. 10 – 24 października

Ród smoka: o czym opowie serial? [FABUŁA I OBSADA]

"Ród smoka" przedstawi nam wydarzenia, które rozgrywały się (mniej więcej) 200 lat przed tym, co widzieliśmy w "Grze o tron". Spodziewajcie się wielu konfliktów, intryg i brutalnych rozgrywek o władzę, oraz oczywiście smoków, których będzie aż dziewięć (w pierwszym sezonie, serial jako całość pokaże ich aż siedemnaście). W rolach głównych wystąpili między innymi Paddy Considine jako król Viserys I Targaryen, Matt Smith jako książę Daemon Targaryen, Emma D'Arcy jako księżniczka Rhaenyra Targaryen, Olivia Cooke jako Alicent Hightower, Rhys Ifans jako Otto Hightower, Tom Glynn-Carney jako Aegon Targaryen oraz Steve Toussaint w roli Corlysa Velaryona.

Sonda
Ród Smoka - czekasz na prequel "Gry o tron"?

Jak dobrze znasz uniwersum Gry o tron i Rodu smoka? QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Co jest cechą charakterystyczną rodu Targaryenów?
Gra o tron i Ród smoka: QUIZ
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE