Milionerzy

i

Autor: AKPA

Programy

Pytanie z Milionerów oburzyło fanów. "To jakiś żart?!"

2023-05-24 9:29

Ogromna wiedza, inteligencja i umiejętność opanowania emocji - z tymi trzema cechami gra w Milionerach może okazać się świetną przygodą, na końcu której czeka na ogromna suma pieniędzy do zgarnięcia. Zdarza się jednak, że w trakcie rozgrywki zabraknie komuś szczęścia, które okazuje się niesamowicie istotne w rozgrywce. Tak było w przypadku Pana Rafała.

Pytania z Milionerów potrafią wywołać spore emocje. Zarówno wśród zestresowanych uczestników, którzy walczą o główną wygraną jak i widzów. Niektóre z nich, choć na pozór łatwe, okazują się barierą nie do przeskoczenia. Inne z kolei już na samym początku zaskakują swoją rudnością i skomplikowaniem. Na szczęście każdy z graczy ma koła ratunkowe, z których może skorzystać niemal w każdym momencie gry. Część z uczestników, właśnie dzięki nim, wygrała upragniony milion i zapisała się na kartach historii programu jako zwycięzcy. Zdarza się również, że wygrana w Milionerach spowodowana jest ogromnym szczęściem. Jednak nie zawsze ono dopisuje. Tak było w przypadku Pana Rafała.

Kuriozalna wpadka w Milionerach. Zapomniał, że jest na antenie!

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Milionerzy - trudne pytanie

Oburzony uczestnik Milionerów nie mógł uwierzyć w to, z jakim pytaniem przyszło mu się mierzyć. I to niemal na samym początku rozgrywki. Choć z pierwszymi dwoma wyzwaniami poradził sobie bez mniejszych problemów, to spore trudności napotkał, kiedy usłyszał trzecie pytanie.

Wyspy Kanaryjskie, Zielonego Przylądka, Selvagens, Azory i Madera tworzą.

A. Bazylianezję

B. Salaminezję

C. Makaronezję

D. Pizzanezję

Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonił do przyjaciela. Niestety, jego znajomy również nie wiedział, która z odpowiedzi jest prawidłowa. Zasugerował jednak opcję B. Pan Rafał poprosił prowadzącego o zaznaczenie tej odpowiedzi. Ta decyzja nie skończyła się dla niego pomyślnie. Gracz zgarnął gwarantowaną sumę 1000 złotych i musiał pożegnać się z programem. Widzowie, którzy z uważnością śledzą kolejne odcinki Milionerów nie ukrywają swojego zażenowania. Według nich, pytanie było za trudne jak na ten etap gry.

W Milionerach padło pytanie o prezydenta Polski. Uczestniczka nie znała odpowiedzi!

Co za bzdurne pytanie, celowo na wyeliminowanie uczestnika, bo takich rzeczy nie wie normalny człowiek

Takie pytanie na początku?

Przecież to pytanie powinno pojawić się dopiero na późniejszym etapie. Było za trudne!

A czy Wy, znalibyście poprawną odpowiedź? A może zgadzacie się z fanami programu?