"Przysięga" zakończy się happy endem? Wiemy, co wydarzy się w finale!

2022-11-02 16:27 NN
Przysięga zakończy się happy endem? Wiemy, co wydarzy się w finale!
Autor: Screenshot Youtube/ The Promise Official "Przysięga" zakończy się happy endem? Wiemy, co wydarzy się w finale!

"Przysięga" to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, jakie doczekały się polskiej emisji. Wiemy już, jak skończyła się telenowela, a zatem poznaliśmy odpowiedź na najważniejsze pytania - czy Emir i Gulperi będą wreszcie razem, i czy czeka nas happy end? Sprawdźcie, co wiemy o finale "Przysięgi".

"Przysięga" - tak zakończył się serial. Wiele (a można by stwierdzić nawet, że wszystkie) tureckich telenowel nie kończy się szczęśliwie. W finale zazwyczaj dochodzi do tragicznych wydarzeń, zdrad, złamanych serc oraz nagłych śmierci. Czy w "Przysiędze" również nie uświadczymy happy endu? Serial dobiegł właśnie końca (w Turcji rzecz jasna) i już wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku. Mamy dobre wieści!

"Przysięga" zakończy się happy endem? Wiemy, co wydarzy się w finale!

Choć w Polsce emisja "Przysięgi" potrwa jeszcze jakiś czas, tureccy widzowie pożegnali tę popularną produkcję. Co ciekawe - serial zakończono znacznie wcześniej, niż pierwotnie planowano. Gdy telenowela zawitała na tureckich ekranach w 2019 roku, wywołała wielką furorę, z czasem jednak zainteresowanie widzów znacząco osłabło. Przyczyniło się do tego przede wszystkim odejście głównej gwiazdy, Özge Yağız. Spadek oglądalności spowodował, że twórcy postanowili zakończyć serial o cały sezon wcześniej i w efekcie "Przysięga" doczekała się łącznie 503. odcinków (tureckich oczywiście, w Polsce numeracja jest zupełnie inna ze względu na zmianę długości epizodów).

Ostatni odcinek "Przysięgi" wyemitowano w październiku 2022 roku i tak - historia ta kończy się happy endem. W życiu Gulperi ponownie pojawi się jej ojciec, z którym kobieta postanowi wyjechać. Tak się ostatecznie nie stanie i bohaterka... poślubi Emira! Zła wiadomość jest taka, że nie przyjdzie nam zobaczyć ich ślubu. W finałowym odcinku "Przysięgi" ujrzymy zaś, jak planować będą podróż poślubną, a Yigit po raz pierwszy nazwie Gulperi mamą.

Szczęśliwego zakończenia doczeka się również wątek Narin i Kemala, którzy doczekają się bliźniąt! Wkrótce po urodzeniu dzieci podejmą też decyzję o wyjeździe z Turcji i osiedleniu się w Wiedniu, gdzie Kemal będzie rozwijać filię swojej firmy. Ponadto Mert dostanie stypendium w szkole informatycznej i zacznie rozwijać swoją karierę programisty, zaś Masal wróci do szkoły.

Przysięga: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Przysięga emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE