Przysięga: koniec serialu jest bliski! Co się wydarzy w finale i kiedy premiera w Polsce?

i

Autor: Screenshot Youtube/ The Promise Official Przysięga: koniec serialu jest bliski! Co się wydarzy w finale i kiedy premiera w Polsce?

Przysięga: koniec serialu! Co się wydarzy w finale i kiedy premiera w Polsce?

2023-03-28 12:02

„Przysięga” – jak i kiedy skończy się turecki serial? Finałowy odcinek już za kilka tygodni, a my wiemy, co się w nim wydarzy!

„Przysięga” to turecka telenowela emitowana od 2019 roku. Początkowo produkcja cieszyła się dużą popularnością, jednak wyniki oglądalności zaczęły z czasem spadać, do czego przyczyniło się odejście głównej gwiazdy. Spadek zainteresowania widzów przyczynił się do decyzji twórców o zakończeniu serialu na 4. sezonie, choć 5. był już w planach. W Turcji wyemitowano już finał, dzięki czemu wiemy, jak kończy się „Przysięga”. Kiedy zaś emisja w Polsce?

Przysięga – jak kończy się turecki serial? Finał już blisko!

Zmartwionych uspokajamy – w „Przysiędze” czeka nas szczęśliwe zakończenie. W życiu Gulperi ponownie pojawi się jej ojciec, z którym postanowi wyjechać. Do tego ostatecznie nie dojdzie i bohaterka wyjdzie za Emira. Niestety nie przyjdzie nam zobaczyć ich ślubu, ale ujrzymy za to, jak planować będą podróż poślubną, a Yigit po raz pierwszy nazwie Gulperi mamą.

Happy endem zakończy się też wątek Narin i Kemala, którzy doczekają się bliźniąt. Wkrótce po urodzeniu dzieci podejmą też decyzję o wyjeździe z Turcji i osiedleniu się w Wiedniu, gdzie Kemal będzie rozwijać filię swojej firmy. Ponadto w ostatnim odcinku „Przysięgi” Mert dostanie stypendium w szkole informatycznej i zacznie rozwijać swoją karierę programisty, zaś Masal wróci do szkoły.

Przysięga – ile odcinków w Polsce liczy serial i kiedy premiera ostatniego?

W oryginale „Przysięga” liczy 503 odcinki, jednak emisja w naszym kraju rządzi się trochę innymi prawami. Odcinki bowiem pocięto, by zredukować ich długość. W efekcie w Polsce „Przysięga” zakończy się na 826. odcinku, którego emisja odbędzie się w środę, 29 marca.

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?

Przysięga – gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial „Przysięga” emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE