Przysięga - ile odcinków w Polsce? Kiedy koniec serialu?

2022-09-01 21:00 LP
Przysięga odc. 543
Autor: Materiały TVP

Przysięga to turecka telenowela o miłości, która przezwycięża wszystko. Widzowie pokochali piękną i intrygującą historię bohaterów serialu. Tytuł szybko podbił polską widownie, a fani z zapartym tchem przyglądają się przygodzie Emira i jego bliskich. Z ilu odcinków składa się „Przysięga”? Kiedy planowany jest koniec serialu w Polsce?

Przysięga to telenowela, która emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej od 3 września 2019 roku. Przez ten czas doczekała się aż 4. sezonów, które możemy oglądać od poniedziałku do piątku na kanale TVP1, o godz. 16:05. Serial opiera się na autorskiej opowieści, która została przygotowana na bazie losów mieszkańców Turcji. To ujmująca i wyjątkowa opowieść, w której nie brakuje również emocjonujących historii i zwrotów akcji. Wszystko jednak podane jest lekko, a fani tytułów znad Bosforu znajdą w tej produkcji wiele charakterystycznych elementów dla tego gatunku. Aktualnie trwa emisja 4. sezonu serialu. Ile łącznie zaplanowano odcinków? Sprawdźcie.

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Przysięga - kiedy koniec? Ile odcinków jeszcze przed nami?

Telewizja Polska zdecydowała się podzielić odcinki na różne długości. Ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału ma długość 50-70 minut. TVP1 nie mogło sobie pozwolić na odcinki dłuższe niż 45 minut, więc przemontowano serial tak, aby mieścił się w ramówce. Wszystkich zaplanowano łącznie 826 (wliczając w to 4. sezon). Emisja 4. części rozpoczęła się 31 stycznia 2022 i jeszcze wiele odcinków przed nami. Data zakończenia sezonu nie jest jeszcze znana.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Przysięga - opis serialu

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki, przybrany wuj Hikmet zabiera Reyhan do Stambułu i prosi, aby poślubiła jego syna, Emira. Początkowo Reyhan opiera się, lecz na wieść o chorobie wuja, przystaje na jego prośbę. Emir, prowadzący wolne i beztroskie życie, również nie jest zainteresowany małżeństwem. Ostatecznie przymuszony do ślubu mężczyzna dąży do zakończenia małżeństwa. Prawnik Kemal samotnie wychowuje córkę, Masal. Po rozstaniu z matką dziewczyny, mężczyzna unika relacji z kobietami, aż do momentu, gdy poznaje Leylę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE