Przyjaciółki odc. 274: STRESZCZENIE. Anka wróci do Pawła? Rzuci też pracę!

i

Autor: Telewizja Polsat Przyjaciółki odc. 274: STRESZCZENIE. Anka wróci do Pawła? Rzuci też pracę!

Polskie seriale

Przyjaciółki odc. 274: streszczenie. Anka wróci do Pawła? Rzuci też pracę!

2024-04-22 10:43

“Przyjaciółki” – co wydarzy się w kolejnym odcinku? Jakie dramaty czekają naszych bohaterów? Prezentujemy streszczenie 274. odcinka oraz szczegóły związane z jego premierą i emisją.

“Przyjaciółki” – nowe odcinki to przede wszystkim kolejna rewolucja w życiu Anki, która dojdzie do wniosku, że popełniła błąd rozstając się z Pawłem. Ponadto zdecyduje się na zmianę pracy. U pozostałych też nie będzie nudno - Dorotka pójdzie na randkę, a Wiktor będzie zamartwiał się wynikiem rozprawy. Udowodnienie jego niewinności okazało się bowiem trudniejsze, niż można było przypuszczać. Po więcej szczegółów z 274. odcinka “Przyjaciółek” zapraszamy do poniższego streszczenia.

SPRAWDŹ TEŻ: “Na Wspólnej”: trójkąt miłosny zniszczy relację Uli i Tosi? Pójdą na całość!

Przyjaciółki 274 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 274. odcinka serialu Przyjaciółki prezentuje się następująco: Anka pracuje nad swoją rehabilitacją, choć idzie jej ciężko. Zaczyna też dostrzegać, że popełniła błąd, postanawiając rozstać się z Pawłem. Kobieta podejmuje decyzję, by zakończyć przygodę z telewizją. Miłoszowi na swoje miejsce poleca Ewelinę. Inga ma dość ciągłych kłótni Marysi i Mirandy. Na szczęście może liczyć na wsparcie Carol. Patrycja przeżywa ciężkie chwile. Wiktor ma poważne obawy co do wyniku rozprawy. Trudno jest bowiem znaleźć dowody, które potwierdzałyby, że jest niewinny. Dorota oddaje parze swój voucher na weekend w hotelu. Niebawem kobieta zostaje zaproszona na randkę przez Ignacego.

Przyjaciółki 274 - premiera i emisja. O której nowy odcinek? 

274. odcinek serialu Przyjaciółki zostanie wyemitowany w czwartek 25 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:10, na antenie Polsatu.

SPRAWDŹ TEŻ: Tyle jest warta willa Skalskiego z “Niani”. Cena zwala z nóg!

“Przyjaciółki” – QUIZ. Jak dobrze znasz hit Polsatu?

Pytanie 1 z 6
W którym roku rozpoczęła się emisja serialu?
Anna Szymańczyk to filmowa Oliwka. Jak wspomina pracę na planie Nic na siłę?