Polskie seriale

Na Wspólnej 3809, 3810, 3811, 3812: streszczenie. Trójkąt miłosny zniszczy relację Uli i Tosi?

2024-04-29 12:25

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3809, 3810, 3811 i 3812, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3809 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3809. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Syn Weroniki błaga o pomoc! Weronika słyszy od syna, że chciałby zmienić szkołę – chłopak nie chce powiedzieć dlaczego. Przed szkołą Kacpra dopadają starsi uczniowie i zmuszają do połknięcia dużej ilości leków! Niebawem Nalepa odbiera telefon od syna Weroniki – Kacper, bełkocząc, błaga go o ratunek! Totalna rewolucja w życiu Grześka! Grzesiek decyduje się przeprosić Helę. Jednak zaraz potem wyznaje jej, że… chce przerwy w ich związku! Hela ma dość – wściekła, zrywa z Grześkiem ostatecznie! Tymczasem Wałek odkrywa, że młody Smolny na muzycznym portalu nazwał siebie Sarą… Wieczorem Grzesiek - przebrany za kobietę i w długowłosej peruce - przechadza się po osiedlu. Kończy się to jego ciężkim pobiciem! Co kombinuje przyjaciel Tadeusza?! Łukasz zaskakuje Zakościelnych wizytą - chłopak wręcza kwiaty Justynie a Andrzeja przekonuje, że wyszedł na prostą. Gdy Tadek pyta kumpla co odwala, Łukasz stwierdza, że nie chce stracić jego przyjaźni - postanowił pokazać jego rodzicom, że ogarnia życie i ma pracę. Zakościelni jednak są bardzo niezadowoleni, gdy chłopak chce przenocować w ich domu. Co kombinuje Łukasz?!

Na Wspólnej 3809 - premiera i godzina emisji

3809. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3810 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3810. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Grzesiek robi coming out przed rodziną! Przemek Smolny przychodzi na ratunek pobitemu bratu – zabiera go do siebie i słyszy wyznanie Grześka, że czuje się dziewczyną… Rano młody Smolny wraca do domu - prosi przerażonego jego stanem ojca o rozmowę. Z płaczem próbuje wyznać mu, jak źle czuje się w swoim męskim ciele! Krzysztof ma totalny mętlik w głowie… Weronika walczy o syna, a Lew z… szarlatanem! Weronika obiecuje załamanemu synowi, że przeniesie go do innej szkoły. Natychmiast też zgłasza w szkole sprawę znęcania się chuliganów nad Kacprem. Ku wściekłości Roztockiej, dyrektorka próbuje wyciszyć sprawę! Nie z Weroniką jednak takie numery… Tymczasem Nalepa przekonuje młodą pacjentkę, żeby nie rezygnowała z leczenia. Okazuje się, że dziewczyna jest pod ogromnym wpływem nawiedzonego znachora… Łukasz bezpardonowo atakuje Tadka i jego rodzinę! Rano Zakościelny chce rozmówić się z Łukaszem – zapłacił mu przecież za to, że zniknie z życia jego rodziny! Przyjaciel Tadka bezczelnie żąda więcej pieniędzy – Andrzej obiecał mu “zawiasy”, a przesiedział 3 lata! Jakiś czas później Łukasz dopada Darię i próbuje… ją poderwać! Czy chłopak mści się na klanie Zakościelnych?!

Na Wspólnej 3810 - premiera i godzina emisji

3810. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 30 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3811 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3811. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Ula zakochana – czy jest oszukiwana?! Natan budzi Ulę pocałunkami. Gdy młodzi wychodzą z mieszkania Hofferów, spotykają Alicję – mamę chłopaka. Kobieta nie jest zadowolona widząc ich razem... Jakiś czas później młodzi wpadają na kupla Natana, który wypytuje go o pobyt w Paryżu i o jakąś dziewczynę. Gdy Ula dopytuje o nią ukochanego, ten nie chce rozmawiać o swojej eks… Wieczorem do Natana dzwoni Tosia – podstępem umawia się z nim na spotkanie! Pętla wokół Grześka zaciska się! Grzesiek budzi poruszenie, kiedy pojawia się w szkole z siniakami na twarzy. Wałek mówi młodemu Smolnemu o tym, że odkrył jego nowy nick na aplikacji muzycznej - chce wiedzieć, kim jest Sara. Ich rozmowę słyszy Piotrek… Wieczorem Basia przekonuje Grześka, żeby powiedział Heli prawdę o sobie. Jeśli ją kocha! Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom! Kacper ma pretensje o to, że mama zgłosiła sprawę dyrektorce – teraz filmik, na którym się nad nim znęcają, stał się viralem! Weronika nie odpuszcza – idzie z tym do Roberta. Tadeusiak przesyła filmik policyjnym informatykom, a ci znajdują inne nagranie pochodzące z tego samego źródła. Chuligani upokarzają na nim koleżankę z klasy Kacpra. Do Roztockiej dociera, że ta dziewczynka targnęła się na swoje życie!

Na Wspólnej 3811 - premiera i godzina emisji

3811. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 1 maja 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3812 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3812. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Czy zraniona Tosia zburzy szczęście Uli?! Natan przychodzi na spotkanie z Tosią, która… rzuca mu się na szyję i wpija w jego usta! Jej koleżanka robi im zdjęcia. Wzburzony chłopak odpycha Tośkę, ale ona ma już dowód jego “zdrady”. Natychmiast dopada Ulę i pokazuje zdjęcie twierdząc, że ma z Natanem romans! Co zrobi Ula?! Grzesiek pod ścianą – czy wyzna ukochanej, kim się czuje?! Grzesiek jest zazdrosny widząc, jak przy Heli kręci się Piotrek. Gdy chłopak staje się nachalny, młody Smolny staje w obronie ukochanej. Wtedy Piotrek wypala, że przecież Grzesiek jest z Sarą! Słyszał wczoraj jego rozmowę z Wałkiem. Hela jest w szoku – chce wiedzieć, jak długo Grzesiek ją zdradzał?! Czy chłopak wyzna ukochanej prawdę o sobie?! Nalepa w natarciu, Adamski w defensywie… Weronika przynosi Lwu kopie akt z procesu przeciwko znachorowi, którego Nalepa chce zniszczyć. Roztocka przekonuje - muszą udowodnić, że mikstury mężczyzny szkodzą pacjentom! Tymczasem w szpitalu personel hucznie żegna dyrektora Adamskiego. Ten jest przybity – martwi się o swoją przyszłość. Kamil proponuje swoim lekarzom, żeby Adamski wrócił na ich oddział jako kardiochirurg.

Na Wspólnej 3812 - premiera i godzina emisji

3812. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 2 maja 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Serial “Prosta sprawa” zmierza na ekrany w gwiazdorskiej obsadzie! Szykuje się kolejny polski hit?

Na Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial

Pytanie 1 z 10
Darek Żbik miał romans z Agnieszką:
Na Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serialNa Wspólnej – prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz polski serial
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6