Niania

i

Autor: AKPA/okiem_metrohouse/TikTok Tyle warta jest willa z "Niani"

Kultowy serial

Tyle jest warta willa Skalskiego z "Niani". Cena zwala z nóg!

2024-04-20 11:09

"Niania" była jednym z najpopularniejszych seriali początku XXI wieku. Przygody Frani Maj, która opiekowała się pociechami chłodnego producenta telewizyjnego Maksymiliana Skalskiego, śledziła wówczas niemalże cała Polska. Dom, w którym mieszkała rodzina Skalskich, istnieje naprawdę, a jego wartość może was przyprawić o zawrót głowy!

Pierwszy odcinek serialu "Niania" w reżyserii Jerzego Bogajewicza wyemitowano na antenie stacji TVN 10 września 2005 roku. Produkcja, która oparta była na oryginalnym amerykańskim serialu "The Nanny", który w Stanach Zjednoczonych był emitowany na licencji CBS, zaskarbiła sobie serca Polaków. Perypetie sympatycznej, ale nieco fajtłapowatej Franciszki Maj (w tej roli Agnieszka Dygant), która opiekowała się dziećmi Maksymiliana Skalskiego (Tomasz Kot), czterdziestoletniego wdowca, który po śmierci żony stał się pracoholikiem, śledziło średnio 4 miliony widzów!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Niania" bawiła do łez

Franciszka Maj do domu Skalskich trafiła przez przypadek, kiedy pojawiła się tam jako akwizytorka kosmetyków. Najpierw opiekowała się pociechami wiecznie zapracowanego Maksymiliana, z czasem skradła serce nie tylko dzieciaków, ale również samego Skalskiego. Frania i Max pobrali się i niebawem na świecie powitała bliźnięta. Choć fabuła serialu toczyła się głównie wokół samej niani Frani i rodziny Skalskich, to w każdym odcinku pojawiała się gościnnie znana postać ze świata show-biznesu. Perypetie mieszkańców willi bawiły widzów do łez, zwłaszcza ironiczne docinki kamerdynera Konrada (w tej roli Adam Ferency).

Tyle warta jest willa z serialu "Niania"

Willa, w której mieszkała rodzina Skalskich, istnieje naprawdę i położona jest w Warszawie, a dokładnie na Starym Mokotowie przy ulicy Lenartowicza 13. Jedna z Tiktokerek niedawno odwiedziła to miejsce i ujawniła, ile może kosztować słynna luksusowa posiadłość Maksymiliana Skalskiego. Na uwagę zasługuje fakt, że choć emisję serialu zakończono w 2009 roku, to willa wygląda identycznie, jak w momencie powstawania serialu. Ile zatem warta jest słynna posiadłość? Tiktokerka, która porównała ceny nieruchomości w tej okolicy, wyliczyła, że wartość willi z "Niani" to między 8 a 10 milionów złotych! Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy, które sugerują, że przy obecnych stawkach rynkowych cena może być nawet znacznie wyższa, sugerując, że może być to aż 15 milionów!