PPV High League 5 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

i

Autor: High League PPV High League 5 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

PPV High League 5 - TRANSMISJA LIVE [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

2022-12-10 16:30

PPV High League 5 - cena jest adekwatna do emocji, jakich dostarczą nam starcia topowych influencerów i sportowców. Damian Janikowski zawalczy z Mateuszem Kubiszynem a Natalia Karczmarczyk zmierzy się z Agatą Fąk. Gdzie kupić PPV High League 10.12.2022? Ile kosztuje i jak wykupić? Garść najważniejszych szczegółów w tym temacie podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. PPV High League 5 - transmisja
  2. PPV High League 5 - CENA

PPV High League 5transmisja live umili Wam wieczór. To idealny pomysł, by oglądać walki na High League 5 w towarzystwie najbliższych znajomych. Gala odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, a samo wydarzenie cieszy się dużą popularnością wśród fanów Natsu. Natalia Karczmarczyk na chwilę przed przerwą od MMA stoczy pojedynek z Agatą Fąk, która w ostatnim czasie przeżywała trudne chwile. Warto kupić PPV High League 5 live również ze względu na walkę Mateusza Kubiszyna. Pogromca Denisa Załęckiego, w swoim drugim pojedynku na gali Malika Montany zawalczy z brązowym medalistą olimpijskim z Londynu, Damianem Janikowskim. Oglądajcie uważnie także pojedynek Mateusza Murańskiego, ponieważ mierzy się on z Pawłem Bombą. Scareface nie wyrasta na króla sportów walki, ale być może w tym starciu się przebudzi! Gdzie oglądać High League 5 live? Transmisja dostępna aż na trzech platformach!

Wyniki walk High League 5. Kto wygrał High League 10.12.2022? [WYNIKI]

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

PPV High League 5 - transmisja

PPV High League 5 na żywo zostanie uruchomione o 19:30. Dwie pierwsze walki transmitowane będą w paśmie otwartym na kanale YouTube. Osiem pozostałych walk można zobaczyć na stronie High League TV od 20:30. PPV High League daje możliwość oglądania walk przez internautów z całego świata. Na tej samej platformie można już od 34.99 PLN wykupić dostęp do gali. Galę można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

PPV High League 5 - CENA

Ile kosztuje PPV High League 5? Jedna z popularniejszych opcji, by legalnie oglądać walki na High League 10 grudnia 2022 to właśnie wykupienie licencji za pośrednictwem oficjalnej strony organizacji. Cena PPV High League 5 nie jest aż tak wysoka, jeśli chcecie ze znajomymi spędzić pełny emocji wieczór. Najtańszy stream to koszt 35 złotych. Za najdroższy organizatorzy chcą 39 złotych, ale w zamian otrzymujecie transmisję w HD 1080p, dostępną 7 dni po gali. Jak wygląda rozpiska PPV Fame High League 10.12.2022?

  • PPV High League 4 LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD (od 39,99)
  • HIGH League 5 LIVE 720p + 24H VOD - od 34,99 zł

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?