High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

2023-01-26 11:29
High League 6 KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6
Autor: High League High League 6 KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6

High League 6 - kiedy jest? Kto walczy na High League 6? Gdzie się odbędzie pierwsza gala w 2023 roku? Odpowiedzi na te i inne pytania nurtują fanów freak-fightów, którzy niecierpliwie czekają na kolejne szalone zestawienia. Najbardziej marzą o walce Agaty Fąk z Marią Graczykowską oraz o starciu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Emocje budziłaby również walka Karola Friza Wiśniewskiego z Mateuszem Trombą Trąbką. Sprawdźcie, jak wygląda karta walk High League 6 i kiedy jest gala.

Spis treści

 1. High League 6: karta walk
 2. High League 6: data, miejsce
 3. High League 6: bilety

High League 6: karta walk, data, miejsce i bilety, czyli cztery podstawowe kwestie, które najbardziej interesują internautów i wywołują największą ciekawość. To, kiedy jest High League 6 jest bardzo ważne, ale wydaje się, że ważniejsza jest tylko karta walk High League 6. Ta obfita będzie w zestawienia szalone, niespodziewane i przede wszystkim wywołujące ogromne emocje. Włodarze szóstą już galę staną na wysokości zadania podnosząc kolejny raz poprzeczkę. Pierwsza gala High League 6 2023 zapowiada się ciekawie ze względu na walki doskonale znanych osobistości internetowych, ale także debiutantów. Walki na High League 6 będą stać na bardzo wysokim poziomie.

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 6: karta walk

Karta walk High League 6 to takie same duże emocje, jak było to w przypadku piątej odsłony gali. Włodarze kolejny raz sprostają wymaganiom i oczekiwaniom fanów, a przy tym wszystkim przekonają do siebie kolejnych internautów. Kto walczy na High League 6? Karta walk ujawniana będzie w tym miejscu.

 • Marcin Najman - Jacek Murański
 • Denis Załęcki - TBA
 • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski - TBA
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA

High League 6: data, miejsce

Kiedy jest High League 6? Gdzie jest High League 6? Dwa podstawowe pytania mają już swoje odpowiedzi. Gala High League 6 odbędzie się 18 marca 2022 w katowickim Spodku!

High League 6: bilety

Bilety na High League 6 kupią wszyscy, którzy wiedzą, że walki na żywo to ogromne emocje. Jeszcze większe niż te, gdy ogląda się High League PPV. Wejściówki na szóstą odsłonę wydarzenia dostępne będą w sprzedaży, gdy zostanie ogłoszone miejsce oraz data gali.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze