Ile kosztuje PPV High League 5? Jaka jest cena High League LIVE PPV 10.12.2022?

i

Autor: High League Ile kosztuje PPV High League 5? Jaka jest cena High League LIVE PPV 10.12.2022?

Ile kosztuje PPV High League 5? CENA High League LIVE PPV 10.12.2022

2022-12-10 16:07

Ile kosztuje PPV High League 5? Cena nie będzie zaskoczeniem dla osób, które od zawsze śledzą walki znanych influencerów. Ostatnia w 2022 roku obfituje w arcyciekawe i arcyważne jednocześnie zestawienia, które zaważą o losie poszczególnych zawodników. To ważny pojedynek dla Agaty Fąk, która w przeszłości przegrała z Lexy Chaplin, ale wygrała z Moniką Kociołek. Na High League 10 grudnia 2022 ważny jest również wynik walki Damiana Janikowskiego z Mateuszem Kubiszynem. To jednak tylko kilka z powodów, dla których nie można przegapić gali na żywo.

Spis treści

  1. Ile kosztuje PPV High League 5? [CENA]
  2. High League 5 live - transmisja: GDZIE?

Ile kosztuje PPV High League 5? Jaka jest cena High League LIVE PPV 10.12.2022? Im bliżej gali, tym więcej pytań wokół niej się pojawia. Cena PPV High League 5 interesuje internautów, którzy zamiast oglądania meczów na mistrzostwach świata wolą zobaczyć walki pomiędzy najbardziej znanymi influencerami oraz sportowcami. Do klatki świata freak-fightów wkracza Damian Janikowski. Brązowy medalista olimpijski z Londynu zawalczy w jednej z głównych walk z mistrzem pojedynków na gołe pięści, czyli Mateuszem Kubiszynem. Cena High League 5 interesuje również internautów ze względu na walkę Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą. Elektryzująco zapowiada się także starcie Agaty Fąk z Natalią Karczmarczyk, która po tej walce zrobi sobie dłuższą przerwę od MMA. Ile kosztuje PPV High League 5 online?

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream PPV High League 5 live?

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

Ile kosztuje PPV High League 5? [CENA]

Ile kosztuje PPV High League 5? Cena jest dokładnie taka sama, jak w przypadku poprzedniej gali? Cena High League 5 live wydaje się być adekwatna do show, jakie zaprezentują topowi influencerzy. Do grona najbardziej elektryzujących należy walka Natsu z Fagatą, pojedynek Dawida Załęckiego z Vaso Bakoveviciem, starcie Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą, czy walka wieczoru. Na sam koniec gali zobaczymy walkę Alberto Simao z Pawłem Tyburskim, który może sprawić niespodziankę. Sporo wydarzy się również podczas walki Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowski. PPV High League 10.12.2022 można oglądać bez limitu. Licencję można kupić w dwóch wariantach:

  • HIGH League 5 LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD - od 39,99zł
  • HIGH League 5 LIVE 720p + 24H VOD - od 34,99 zł

High League 5 live - transmisja: GDZIE?

Gdzie oglądać High League 5 LIVE PPV? Transmisja online na żywo pokazana będzie wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej High LIVE TV. Tam, gdzie wykupujecie licencję, tam możecie oglądać galę będąc przed ekranem telewizora, smartfona, czy komputera. High League 10 grudnia 2022 na żywo mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go. Transmisja wydarzenia w sobotę 10 grudnia.

High League 5: GODZINA. O której jest High League 5? O której pierwsza walka?

Sonda
Chcesz zobaczyć Friza we freakowych walkach MMA?