Popularne tureckie seriale, które jeszcze nie zawitały do Polski. Te tytuły powinno wyemitować TVP!

2022-08-22 19:36 NN

Tureckie seriale od kilku lat biją w naszym kraju rekordy popularności. Jest jednak wiele hitów znad Bofsoru, które jeszcze nie zawitały w Polsce, a powinny! Dziś wyłoniliśmy dla was 5 tureckich telenowel, które z pewnością pokochaliby polscy widzowie.

Tureckie seriale to swoisty fenomen. Początek XX wieku należał do latynoamerykańskich telenowel i hity pokroju "Gorzkiej zemsty" i "Ceny marzeń" sprawiły, że Polacy dosłownie oszaleli na ich punkcie. Później pojawiło się jednak "Wspaniałe stulecie", a po nim "Grzech Fatmagul" i tak oto świat oszalał na punkcie produkcji znad Bosforu. Telewizja Polska rozpieszcza widzów, co rusz emitując kolejne tureckie telenowele, jednak wiele hitów nie trafiło jeszcze do naszego kraju. Które z nich powinniście obejrzeć?

Popularne tureckie seriale, które jeszcze nie zawitały do Polski. Te tytuły powinno wyemitować TVP!

Tureckie seriale cieszą się teraz wyjątkowymi względami u polskich widzów. "Elif", "Przysięga", "Zapukaj do moich drzwi", "Zakazany owoc" i "Zranione ptaki" to zaledwie wierzchołek góry lodowej. TVP ma jednak przed sobą długą drogę w zapoznawaniu widzów z tureckimi produkcjami. Dziś wyłoniliśmy dla was 5 tureckich seriali, które koniecznie powinny doczekać się emisji w Polsce. Znajdziecie je w powyższej galerii.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE