Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial? Kiedy ostatni odcinek?

2022-08-08 10:29 Adrian Rybak

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Można go oglądać na antenie kanału WP, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50. Choć do ostatniego odcinka zostało jeszcze dużo czasu, widzowie już zastanawiają się, jak zakończą losy bohaterów. Przygotowaliśmy kilka spoilerów.

Jak zakończy się serial Zapukaj do moich drzwi? To pytanie już teraz zadają sobie niektórzy fani tej propozycji. Od jakiegoś czasu Polacy zachwycają się tą turecką produkcją. O tym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Jakie będzie zakończenie serialu? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zapukaj do moich drzwi - finał serialu

Emisja serialu w Turcji już się zakończyła, a to oznacza, że losy bohaterów Zapukaj do moich drzwi są już znane. Jak udało nam się dowiedzieć, w przeciwieństwie do innych tureckich serialu, tutaj widzowie będą mieli okazję zobaczyć happy end. Eda i Serkan będą razem i urodzi im się dziecko. Nie obędzie się jednak bez dramatycznych wydarzeń. Przed porodem Eda zostaje potrącona przez samochód, przez co trafi do szpitala. Na szczęście dziecko uda się uratować. Kemal i Aidan także zostaną parą i wezmą ślub w Hiszpanii.

Zapukaj do moich drzwi - liczba odcinków

Zapukaj do moich drzwi to serial, który będzie można obejrzeć w Polsce. Ile ma odcinków? W Turcji widzowie zobaczyli aż 52 odcinki, składające się z 2 godzin emisji. Wiadomo jednak, że w Polsce odcinki będą krótsze. Oznacza to, że w całości Zapukaj do moich drzwi składa się z 161 odcinków. Ostatni odcinek serialu zobaczymy w czwartek, 18 sierpnia 2022 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE