Pokłóciła się z jurorami na castingu Top Model, bo nie chcieli jej przyjąć. Dziś jest nie do poznania!

2021-12-06 9:53 Ewelina Kulasza
Pauliną Pszech
Autor: screen z YouTube/tvnpl

Za nami 10. edycji Top Model, przez które przewinęło się sporo uczestniczek i uczestników. Każdy z nich miał coś w sobie, jednak nie każdy miał szansę być zapamiętany. Inaczej jednak wygląda sprawa z Pauliną Pszech, która pojawiła się na castingu do pierwszej edycji Top Model. To jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek modowego show, która zmieniła się nie do poznania! Jak dziś wygląda i co robi? Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie!

Top Model to program typu reality show, który gości na antenie telewizji TVN od 2010 roku. Za nami dziesięć edycji, które przeszły już do historii. W ciągu ich trwania w odcinkach pojawiło się sporo uczestniczek i uczestników. Jedni dali się zapamiętać widzom przez swój wygląd lub historię z życia prywatnego, a o reszcie niestety nie pamięta się już wcale. Choć od pierwszej edycji modowego show minęło sporo czasu to widzowie wciąż pamiętają Paulinę Pszech, która była jedną z bardziej kontrowersyjnych castingowych uczestniczek. Jesteście ciekawi, jak zmieniła się na przestrzeni 11 lat? Będziecie w szoku!

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Paulina Pszech z Top Model - metamorfoza

Paulina Pszech mając 19 lat pojawiła się na castingu do pierwszej edycji modowego show Top Model. Zostań modelką. Szczupła blondynka, ścięta na Lady Gagę z teledysku do Poker Face, weszła w wysokich szpilkach i obcisłej sukience w panterkę na panel i zaprezentowała się czterem jurorom. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie uczestniczki oceniali: Dawid Woliński, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Karolina Korwin Piotrowska. Szalona 19-latka z Lublina prezentując się przed jurorami mocno zaskoczyła ich swoim wyglądem, co od razu zaczęli komentować. Marcin Tyszka zarzucił dziewczynie, że jest "sperhydrolowana i spalona", natomiast Dawid Woliński na sam koniec skomentował, że jest wartościowa jednak nie nadaje się na modelkę, gdyż jest tak określona, że więcej jej już tego nie potrzeba. Paulina Pszech z przyjęła uwagi jurorów, jednak w mocny sposób powiedziała co o nich myśli:

- dobrze, a ja tylko państwu powiem że tak naprawdę chyba państwo się nie znają, bo nie jest ważny wygląd, opalenizna, jasne włosy, tipsy, liczy się osobowość i to co ma się w sercu, bo ja jestem bardzo wartościową osobą.

Na jednym zdaniu jednak się nie skończyło, lecz po chwili Paulina zeszła z panelu, nie przechodząc do kolejnego etapu. Dziś jest jedną z popularniejszych influencerek na Instagramie i nie przypomina już Paris Hilton. Dziewczyna zmieniła się nie do poznania, mieszka w Warszawie, ma własną klinikę związaną z medycyną estetyczną, a w dodatku jest szczęśliwą mamą. Poniżej możecie zobaczyć nie tylko nagranie z castingu do Top Model, ale także teraźniejsze zdjęcia Pauliny Pszech.

Sonda
Lubisz oglądać Top Model?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE