Top Model

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Top Model 2021 - zaręczyny podczas finału! Uczestniczka popłakała się ze szczęścia

2021-11-25 10:25

Jubileuszowa edycja Top Model dobiegła końca, a podczas finału nie brakowało ogromnych emocji. Oprócz poznania werdyktu, kto wygrał 100 tysięcy złotych i znajdzie się na okładce popularnego magazynu, wydarzyło się coś jeszcze. Za kulisami doszło do zaręczyn! Uczestniczka popłakała się ze szczęścia, a tłum niesamowicie jej gratulował. Czegoś takiego w historii Top Model jeszcze nie było!

Top Model 2021 - zaręczyny podczas finału! Uczestniczka popłakała się ze szczęścia. Jubileuszowa edycja Top Model 2021 przeszła już do historii. W środowy wieczór 24 listopada, cała Polska poznała kolejnego zwycięzcę programu. O 100 tysięcy złotych i sesję okładkową dla magazynu Glamour, walczyły trzy uczestniczki - Nicole Akonchong, Dominika Wysocka i Julia Sobczyńska. Jednak tak jak w programach tego typu bywa, zwycięzca mógł być tylko jeden. Decyzją widzów okazała się nią Dominika Wysocka, lecz w sieci po ogłoszeniu werdyktu mocno zawrzało. Powód? Widzowie typowali do nagrody głównej Nicole.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć
Sonda
Czy zwycięstwo Dominiki Wysockiej w Top Model 10 to dobra decyzja?

Top Model 2021 - zaręczyny za kulisami

Podczas finału Top Model 2021 było naprawdę gorąco. Nie dość, że działo się prawdziwe modowe show, to jeszcze wydarzenie muzycznie uświetnili Brodka, Solasty oraz Michał "Fox" Król. Emocji nie brakowało również za kulisami, ponieważ po zakończeniu programu doszło do zaręczyn! Julia Sobczyńska finalistka Top Model uklęknęła na scenie przez swoją ukochaną i poprosiła ją o rękę. Partnerka pełna emocji powiedziała "tak" a wszyscy zgromadzeni bili im gorące brawa. Mimo iż Julia Sobczyńska jako pierwsza odpadła z finału i nie kryła łez po ogłoszeniu werdyktu, to ten wieczór był dla niej najszczęśliwszy. Co ciekawe, uczestniczka już od samego początku pojawienia się w Top Model mówiła otwarcie o swojej seksualności i niczego się nie wstydziła. Poniżej możecie zobaczyć film z zaręczyn, który został uwieczniony przez Mariusz Jakubowski z 9. edycji Top Model. Gratulujemy!