Pierwsza miłość po wakacjach: kolejne romanse w serialu? Michał Mikołajczak zdradza szczegóły

2022-08-17 17:59 NN
Pierwsza miłość po wakacjach: kolejne romanse w serialu? Michał Mikołajczak zdradza szczegóły
Autor: AKPA Pierwsza miłość po wakacjach: kolejne romanse w serialu? Michał Mikołajczak zdradza szczegóły

Michał Mikołajczak uchylił rąbka tajemnicy w związku z nowymi odcinkami serialu "Pierwsza miłość". Piotrka czeka płomienny romans oraz powrót dawnej ukochanej! Co zobaczymy w wątku charyzmatycznego bohatera? Będzie się działo!

"Pierwsza miłość" wraca po wakacyjnej przerwie. Popularny serial Telewizji Polsat dostarczył nam już licznych wrażeń i wygląda na to, że w nadchodzących odcinkach wcale nie zamierza zwalniać tempa. Co wydarzy się w wątku Piotrka? Michał Mikołajczak zdradził kilka szczegółów.

Pierwsza miłość po wakacjach: Michał Mikołajczak o wątku Piotrka

Piotrek pojawił się w "Pierwszej miłości" w 2017 roku i szybko zyskał popularność. Temperamentny bohater niejednokrotnie pakował się w kłopoty, ale dostarczał widzom tyle rozrywki i emocji, że z miejsca zaskarbił sobie ich sympatię. Mężczyzna ma za sobą nieudany romans z Melką, która po tym, jak oskarżono ją o morderstwo, zniknęła bez śladu. Teraz Piotrek romansuje z Miłką i to na tej relacji ma skupić się fabuła nowych odcinków "Pierwszej miłości". Nie obejdzie się jednak bez zwrotów akcji. Płomienny romans ma zaliczać liczne wzloty i upadki, a na tapet powróci także... Melka. Co się z nią działo, gdy zniknęła z naszych ekranów? Przekonamy się już wkrótce! 

Jego życie zdominuje romans z Miłką, burzliwy, momentami zaskakujący. Nie chcę zdradzać szczegółów, by nie odbierać widzom przyjemności, powiem tylko, że będzie to ciekawy wątek. A poza tym - Piotrek jak to Piotrek, wciąż w biegu, wciąż się pakuje w tarapaty. Dla aktora to sama przyjemność grać kogoś takiego, bo nie ma nudy - tak nadchodzące losy Piotrka skomentował Michał Mikołajczak.

Pierwsza miłość po wakacjach: kiedy premiera nowych odcinków?

"Pierwsza miłość" powróci po wakacyjnej przerwie już 29 sierpnia 2022 roku. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku w Telewizji Polsat.

Sonda
Oglądasz serial Pierwsza miłość?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE