Zoom TV zaskakuje jesienną ramówką! Jakie programy zobaczymy?

2022-08-17 15:33 Leon Pietrzak
Magia Nagości sezon 3
Autor: Materiały prasowe

Stacja Zoom TV nie zwalnia tempa i zapowiada kilka lokalnych produkcji, które mogą skraść serca widzów. Wiemy już, że pojawi się trzeci sezon polskiej wersji Magii Nagości, ale to jeszcze nie wszystko! Jakie programy pojawią się w jesiennej ramówce?

We wrześniu Zoom TV uraczy widzów ramówką z zaskakującymi propozycjami lokalnych produkcji. Nowa seria „Złoty interes” ukaże kulisy sukcesu odważnych polskich przedsiębiorców, którzy zarobili fortunę na tak oryginalnych pomysłach, jak hodowla ślimaków czy produkcja trumien. Równie dużą śmiałością wykażą się uczestnicy trzeciej polskiej edycji randkowego show „Magia nagości. Polska”. Tymczasem Kinga Zawodnik wyruszy w Polskę, aby po raz kolejny testować innowacyjne produkty w drugim sezonie „Gadżet show”.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

ZŁOTY INTERES

Złoty Interes to nowa produkcja własna od Zoom TV. Produkcja trumien, hodowla ślimaków czy weselny zespół disco polo z pewnością nie należą do pierwszych pomysłów, jakie przychodzą do głowy przy planowaniu własnego biznesu. Tymczasem te z pozoru szalone idee doprowadziły bohaterów serii „Złoty interes” do wielkiej fortuny. Widzowie poznają Polaków, którzy podjęli ryzyko i przekuli zaskakujące pomysły na biznes w sukces, często na skalę międzynarodową! Premiera w piątek, 2 września o godz. 20:00.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

GADŻET SHOW - SEZON 2

Kinga Zawodnik po raz kolejny bierze na warsztat najnowsze gadżety codziennego użytku, aby zweryfikować, które z nich rzeczywiście są przydatne. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, tym razem zespół jurorów oceniających przydatność produktu poszerza się o członków rodzin z polskich miast i wsi, z którymi Kinga testuje wybrane gadżety. To oni zadecydują, czy rozwiązania rzeczywiście znajdą zastosowanie w gospodarstwie domowym. Premiera w niedzielę, 4 września o godz. 17:30.

MAGIA NAGOŚCI. POLSKA - SEZON 3

Hit Zoom TV wraca na antenę z nową dawką emocji! To już trzeci sezon polskiej edycji wyjątkowego randkowego show, którego uczestnicy zrzucają z siebie nie tylko maski, by stanąć twarzą w twarz z szansą na miłość. W tym programie nie ma miejsca na uprzedzenia, podziały i nieśmiałość – w studiu „Magii nagości. Polska” można być tylko sobą. Premiera w piątek, 16 września o godz. 23:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE