Michał Mikołajczak - dziewczyna, Edyta Zając, aktor, wzrost, wiek, Pierwsza Miłość, Instagram

2021-07-13 12:14 Ewelina Kulasza
Michał Mikołajczak
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Kim jest Michał Mikołajczak? To aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z wielu polskich produkcji. Michał jest jednym z bohaterów Pierwszej Miłości, Na wspólnej, ale niektórzy mogą kojarzyć go z programu TVN Agent - Gwiazdy. Ile Michał Mikołajczak ma lat? Jakiego jest wzrostu i czy ma dziewczynę? Szczegóły znajdziecie w tym artykule. Poznajcie go bliżej.

Spis treści

  1. Michał Mikołajczak - wiek
  2. Michał Mikołajczak - wzrost
  3. Michał Mikołajczak - dziewczyna
  4. Michał Mikołajczak - Pierwsza Miłość
  5. Michał Mikołajczak - Instagram

Michał Mikołajczak - dziewczyna, Edyta Zając, aktor, wzrost, wiek, Pierwsza Miłość, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Michał Mikołajczak? To oczywiście polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. W 2011 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie, a jego kariera nabrała znacznego tempa. Rozpoznawalność zaczął zdobywać od 2012 roku, kiedy przez 3 lata wcielał się w postać Bartosza Janowskiego, asystenta Agaty - Agnieszki Dygant w serialu TVN Prawo Agaty. Następnie w 2016 przyjął rolę aplikanta prawa Dariusza Żbika serialu Na Wspólnej. Od 2017 roku natomiast widzowie mogą śledzić jego przygody w serialu Pierwsza Miłość, gdzie wciela się w Piotrka Majczyka, który zawsze bawi do łez. Oprócz tego Michał Mikołajczak jest zwycięzcą trzeciego sezonu TVN Agent - Gwiazdy, który był emitowany od 21 lutego do 16 maja 2018 roku. Aktor oprócz wcielania się w przeróżne role uwielbia piłkę nożną i podróże. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie

Michał Mikołajczak - wiek

Ile lat ma Michał Mikołajczak? Aktor urodził się dokładnie 19 sierpnia 1986 w Czaplinku, czyli w 2021 będzie świętować swoje 35 urodziny. Co ciekawe, jest synem nauczycielskiej pary - polonistki i nauczyciela historii.

Michał Mikołajczak - wzrost

Jakiego wzrostu jest Michał Mikołajczak? Aktor jest dosyć wysoki, ponieważ mierzy aż 191 cm wzrostu!

Michał Mikołajczak - dziewczyna

Czy Michał Mikołajczak ma dziewczynę? To z pewnością ciekawi niejedną fankę aktora, która wzdycha na jego widok. Niestety w sieci nie znajdziemy informacji, czy jego serce jest zajęte. Jednak od kilku dni chodzą pogłoski, że Michał Mikołajczak spotyka się z Edytą Zając, zjawiskową modelką.

Michał Mikołajczak - Pierwsza Miłość

Piotrek z Pierwszej Miłości to właśnie Michał Mikołajczak. Widzowie pokochali jego postać nie bez przyczyny. Jest zabawny, ma swój urok, a w dodatku często przytrafiają mu się śmieszne sytuacje. Choć początkowo był tak zwanym kochasiem i skakał z kwiatka na kwiatek, to w końcu trafiła go strzała amora. Zakochał się bez opamiętania w policjantce Melce, a następnie sam wstąpił do policji.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza miłość - przerwa wakacyjna 2021. Od kiedy do kiedy?

Michał Mikołajczak - Instagram

Michał Mikołajczak jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko, lub po prostu nick @_michal_mikolajczak.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE