Gwiazda "Pierwszej miłości" wraca do serialu! Kogo tym razem zagra Klara Williams?

2022-08-12 20:51 NN

Klara Williams znów zawita we Wrocławiu. Gwiazda, którą ostatnio mogliśmy oglądać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wróciła do obsady "Pierwszej miłości" i zobaczymy ją już w nadchodzących odcinkach. Co wiemy o jej roli?

"Pierwsza miłość" po wakacjach - Klara Williams znów w obsadzie. Po przygodzie z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", aktorka wraca na łono popularnego serialu Telewizji Polsat. Jej postać ma powrócić w nowym wydaniu

"Pierwsza miłość" po wakacjach - Klara Williams znów w obsadzie

Klara Williams wystąpiła w "Pierwszej miłości" jako Joanna - sekretarka Grażyny, która knuła intrygi za jej plecami. Przyłapana na manipulacjach, została zwolniona i zniknęła z anteny. Teraz, po kilkumiesięcznej nieobecności, powróci jednak w zupełnie nowej odsłonie (a tak przynajmniej zapewniają twórcy w social mediach).

"Pierwsza miłość" po wakacjach - kiedy premiera nowych odcinków?

Na obecną chwilę nie znamy dokładnej daty premiery nowych odcinków "Pierwszej miłości". Aktorzy zapewniają jednak, że kolejna seria ukaże się już niedługo i wiemy, że nie zabraknie w niej licznych dramatówMichał straci wzrok, a Dorota zmieni się nie do poznania, co wstrząśnie jej relacją z Arturem. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"? Przekonamy się.

Sonda
Oglądasz serial Pierwsza miłość?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE