MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA

i

Autor: Kino Świat

Patryk Vega traci popularność. "Miłość, seks & pandemia" z koszmarnym wynikiem oglądalności

2022-02-10 12:12

Patryk Vega nie robi już takiej furory, jak kiedyś? Liczby nie kłamią, a wyniki oglądalności jasno wskazują, że najnowszy film reżysera - "Miłość, seks & pandemia" - nie podbił serc Polaków. Czy twórca "PitBulla" ma się o co martwić?

Patryk Vega to kontrowersyjny polski reżyser, na którego niby wszyscy narzekają, a później i tak tłumnie idą do kina. Tak było przynajmniej do tej pory, bowiem twórca "PitBulla" i "Botoksu" chyba ma powody do zmartwień - jego najnowszy film nie cieszy się zainteresowaniem.

Zobacz także: MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA - erotyczne zdjęcia aktorów z nowego filmu Patryka Vegi

Patryk Vega: to już koniec (nie)sławnego reżysera?

"Miłość, seks & pandemia" to film po brzegi wypełniony popularnymi aktorami, który zawitał na ekranach polskich kin w ubiegły piątek. Patryk Vega za nic miał obostrzenia i kręcił produkcję w trakcie największego lockdownu, co nadało filmowi dodatkowego rozgłosu. Jak widać - nawet to nie pomogło.

Według oficjalnych danych film "Miłość, seks & pandemia" obejrzało zaledwie 98 334 widzów, co jest trzecim najgorszym wynikiem Patryka Vegi w ciągu ostatnich 9 lat.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o ostrych scenach seksu. Jak naprawdę wygląda erotyka u Vegi?

Gorszą popularnością cieszyły się dotąd tylko "Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć" (2012) oraz "Last Minute" (2013) - oba zgromadziły przed ekranami kolejno 60 tysięcy oraz 50 tysięcy widzów. Co więcej, "Miłość, seks & pandemia" to pierwszy film Patryka Vegi od 2013 roku, który nie przekroczył bariery 100 tys. widzów w weekend otwarcia.

Nadmienimy jeszcze tylko, iż jeden z jego ostatnich filmów - "Small World" - zobaczyło zaledwie 107 tys., podczas gdy za czasów świetności Patryka Vegi (lata 2016-2017) jego produkcje przyciągały przed ekrany po 600-700 tys. widzów. 

Czy to faktycznie koniec Patryka Vegi? Przekonamy się. Wygląda jednak na to, że jego gwiazda blednie, a fanów znacząco ubywa.

Zobacz także: Najbardziej kontrowersyjne polskie filmy w historii kina. Wielkie skandale i mocne historie

Sonda
Oglądasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega: o czym będzie nowy film?

To nie oznacza jednak, iż Patryk Vega zejdzie teraz ze sceny. Reżyser szykuje już nowe dzieło, którym ma być... jego autobiografia. Szczegóły związane z obsadą i datą premiery nie zostały jeszcze ujawnione. Czy tym razem uda się ściągnąć ludzi do kina? Zobaczymy.

Zobacz także: Członkowie Varius Manx odpowiadają na zarzuty o molestowanie. Czy się obronią?

Gwiazdy lśniły na premierze nowego filmu Vegi Miłość Seks & Pandemia