MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA - erotyczne zdjęcia aktorów z nowego filmu Patryka Vegi

2022-01-28 16:11 Adrian Rybak
Miłość, seks i pandemia
Autor: Kino Świat

Miłość, seks & pandemia to historia przyjaciółek, które stają w obliczu nowych wyzwań – romanse, poszukiwanie miłości i… przymusowa izolacja sprawiają, że każda z kobiet zaczyna podważać swoje dotychczasowe wybory. W pełnym erotyki, humoru i zmysłowości filmie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Ta zima jeszcze będzie gorąca! Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach 4 lutego 2022.

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety", „Botoks” i „Kobiety mafii”, powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym.  

Polskie filmy, które były nominowane do Oscara. Wiedzieliście o wszystkich?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA - zdjęcia, zwiastun

Dystrybutor nowego filmu Patryka Vegi udostępnił już oficjalne zdjęcia promujące tę produkcję. Są one naprawdę odważne! Można je znaleźć w galerii, która znajduje się niżej. Udostępniamy także zwiastun filmu.

MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA - o czym jest?

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE