Pamiętacie Kasię Smolińską z Top Model? Co u niej słychać i jak dziś wygląda?

2022-01-27 14:14 Ewelina Kulasza
Kasia Smolińska
Autor: WBF

Za nami dziesiąta jubileuszowa edycja, jednak fani Top Model uwielbiają wspominać stare odcinki i uczestników z początkowych edycji. Pamiętacie Kasię Smolińską, która brała udział w pierwszym sezonie modowego show? Co u niej słychać i jak dziś wygląda? Modelka między innymi zmieniła nazwisko!

Top Model to show, które od pierwszej edycji pokochały nie tylko panie, ale również panowie. Castingi, zadania, wybiegi, sesje zdjęciowe, metamorfozy i kreacje - to wszystko stało się prawdziwym hitem. Widzowie z zaciekawieniem śledzili losy uczestniczek, a później nawet uczestników, którzy dostali się do domu modelek. Choć za nami 10. edycji Top Model to wiele osób wspomina stare czasy i wraca do początkowych odcinków show. Pamiętacie Kasię Smolińską, która pojawiła się na castingu do premierowego sezonu programu? Szczupła blondynka od razu skradła serce jurorów, a na fotelach zasiadali wtedy: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Karolina Korwin Piotrowska.

M jak miłość, odcinek 1633 ZWIASTUN. Pierwszy seks Izy i Marcina po terapii
Sonda
Lubisz oglądać Top Model?

Kasia Smolińska - jak dziś wygląda uczestniczka Top Model?

Kasia Smolińska mając 18 lat wybrała się na casting do pierwszej edycji Top Model. Jej urodą i charakterem zachwycili się nie tylko jurorzy programu, którzy przepuścili ją do kolejnego etapu, ale także widzowie przed telewizorami. Kasia była dla wielu osób faworytką do nagrody głównej, jednak pierwsze miejsce zajęła wtedy Paulina Papierska. Mimo iż nie wygrała modowego show to po programie jej kariera krok po kroku nabierała tempa. Dziś Kasia niewiele zmieniła się na buzi, jednak okazuje się, że robi karierę w sieci oraz jako agent nieruchomości. Na Instagramie śledzi ją ponad 18 tysięcy osób, a pod zdjęciami można znaleźć same pozytywne komentarze. Okazuje się jeszcze, że Kasia zmieniła nazwisko! Nie jest już Smolińska lecz Borkowska, ponieważ wyszła za mąż. Poniżej możecie zobaczyć, jak obecnie wygląda Kasia z pierwszej edycji Top Model.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE