Oto NAJGORSZE wypadki uczestników Mam Talent. Aż ciężko uwierzyć, że je przeżyli!

Wypadek w Mam Talent
Autor: YouTube/Top 10 Talent

W programach typu Mam Talent nie brakuje zapierających dech w piersiach występów. Jak jednak wiadomo, wypadki chodzą po ludziach, a w szczególności po tych, którzy decydują się na efektowne, aczkolwiek niebezpieczne pokazy. Przypominamy najgorsze wypadki, jakie miały miejsce na planie popularnego talent show.

Mam Talent - wypadki w programie, o których mówił cały świat, znajdziecie teraz w jednym miejscu. Kilka dni temu głośno było o tragedii, jaka miała miejsce na planie amerykańskiej wersji telewizyjnego show, a dokładniej jego spin-offa w postaci America's Got Talent: Extreme. Popularny kaskader, którego widzowie mogli już kojarzyć z amerykańskiej i brytyjskiej wersji programu, przeżył zderzenie z dwoma samochodami i upadek z wysokości 12 metrów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Jonathan Goodwin pokazał zdjęcia swoich licznych obrażeń i podziękował za napływające do niego z całego świata słowa wsparcia. I choć był to z pewnością najgorszy w skutkach wypadek w historii telewizyjnej produkcji, na planie Mam Talent w przeszłości doszło do wielu tragicznych zdarzeń. Te były najbardziej przerażające!

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Wypadki w Mam Talent

Podpalenia, bolesne upadki, a nawet podtopienia - to wszystko mogli zobaczyć widzowie popularnego na całym świecie formatu. W zamieszczonej poniżej galerii przypominamy najbardziej niebezpieczne występy uczestników Mam Talent. Ostrzegamy jednak - to materiał dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach!

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE