O jego tragicznym wypadku w Mam Talent mówią wszyscy. Pokazał makabryczne zdjęcia obrażeń!

Jonathan Goodwin w Mam Talent, 2020
Autor: YouTube/America's Got Talent

O wypadku, do jakiego doszło na planie amerykańskiego Mam Talent, mówiono na całym świecie! Znany kaskader Jonathan Goodwin przeżył zderzenie z dwoma samochodami, a następnie spadł na ziemię z wysokości 12 metrów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta poinformował o swoim stanie, podziękował za wsparcie i opublikował zdjęcia ran.

Uczestnik Mam Talent uległ wypadkowi - o tym zdarzeniu mówił cały świat. Choć Jonathan Goodwin to bez wątpienia profesjonalista w swoim fachu, przeżył wielką tragedię, przygotowując się do występu w specjalnej wersji popularnego na całym świecie formatu. America's Got Talent: Extreme to spin-off, w którym miały zostać pokazane najbardziej szalone i zapierające dech w piersiach występy, niemożliwe do zaprezentowania w studiu, w którym prezentują się uczestnicy biorący udział w tradycyjnej odsłonie talent show.  Podczas przygotowań do show Jonathan Goodwin uległ tragicznemu wypadkowi. Kaskader miał się uwolnić z kaftana bezpieczeństwa, wisząc na wysokości, tuż przed zderzeniem dwóch zawieszonych na linach samochodów. Mężczyzna nie zdążył i został zmiażdżony przez dwa auta, które stanęły w ogniu, a następnie spadł z wysokości 12 metrów. Świadkowie zdarzenia byli przekonani, że artysta zginął na ich oczach. Uczestnik Mam Talent w ciężkim stanie trafił do szpitala, a teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych opisał, co się wydarzyło.

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?

Wypadek na planie Mam Talent

Jonathan Goodwin opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać liczne obrażenia, będące efektem wypadku, jakiemu uległ na planie amerykańskiego Mam Talent. Kaskader zamieścił również obszerny wpis, za pośrednictwem którego podziękował za napływające z całego świata życzenia powrotu do zdrowia. 

Droga do odzyskania pełni sił jest długa i już nic nie będzie wyglądać tak, jak wyglądało… Mogę zostawić na chwilę to g*wno w spokoju, ale mam jeszcze wiele do zrobienia na tym świecie. Może razem zrobimy coś dobrego? - napisał.

W komentarzach pod wpisem pojawiły się słowa podziwu dla odwagi i waleczności Jonathana. 

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE