Wielka tragedia na planie Mam Talent. Uczestnik jest w krytycznym stanie!

Jonathan Goodwin
Autor: YouTube/Britain's Got Talent

Uczestnicy programu Mam Talent prezentują na scenie rozmaite talenty. Niektóre z nich są tak samo fascynujące, jak niebezpieczne. Do ogromnej tragedii doszło na planie amerykańskiej wersji cieszącego się uznaniem widzów formatu. Jonathan Goodwin w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Program Mam Talent od lat budzi wielkie emocje na całym świecie. Widzowie z równie dużym zainteresowaniem śledzą poczynania uczestników, którzy prezentują na scenie rozmaite umiejętności. Jedną z największych gwiazd międzynarodowego formatu jest Jonathan Goodwin. Kaskader brał już udział w brytyjskiej i amerykańskiej odsłonie produkcji. Nigdy nie udało mu się jednak wygrać. Okazja trafiła się w tym roku, kiedy stacja NBC poinformowała o realizacji spin-offa w postaci America's Got Talent: Extreme. Show, w którym zmagania uczestników oceniają Simon Cowell, Nikki Bella oraz Travis Pastrana, miało na celu pokazywanie oszałamiających występów, które byłyby niemożliwe do zrealizowania w tradycyjnym obiekcie. Podczas kręcenia jednej z prób doszło do tragicznego wypadku. Kaskader w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?

Wypadek w Mam Talent

Wideo, które udostępnił w sieci serwis TMZ, mrozi krew w żyłach. Podczas prób do programu doszło do tragicznego wypadku. Jonathan Goodwin miał w planach uwolnienie się z kaftana bezpieczeństwa tuż przed zderzeniem dwóch samochodów. Niestety, auta zmiażdżyły kaskadera, który spadł na głowę z wysokości 70 metrów. Po zderzeniu samochody stanęły w płomieniach. Stacja NBC podjęła decyzję o wstrzymaniu produkcji America's Got Talent: Extreme. Na ten moment nie wiadomo, jaki dokładnie jest stan Jonathana Goodwina. Serwis TMZ, który opublikował wideo, donosi, że osoby będące na miejscu były przekonane, że nie przeżył wypadku.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE