SEXIFY - historia Michaliny Wisłockiej dla nastolatków czy rodzima wersja Sex Education?

2021-03-26 14:21 AR
Sexify
Autor: Akson Studio

Netflix coraz bardziej rozwija się także w Polsce. Ostatnio można znaleźć tam więcej produkcji z naszego kraju. Teraz przyszedł czas na nowy serial. Sexify to kontrowersyjna i odważna propozycja dla młodzieży. Niektórzy porównują serial do Sex Education, a inni mówią, że to Sztuka Kochania dla nastolatków. O czym jest Sexify?

Sexify ma podbić serca polskich widzów. Najnowsza produkcja Netflixa porusza bardzo istotny w społeczeństwie temat. Mowa o seksie. Główna bohaterka serialu ma łamać stereotypy oraz normalizować publiczną debatę o stosunkach płciowych. Ważne dla niej będzie pokazanie, że orgazm jest niezwykle ważny w życiu człowieka. Jej działanie wywoła wiele kontrowersji w jej otoczeniu. Zarzuty do jej pomysłów będzie miała zarówno rodzina jak i pracownicy uczelni, na której się uczy. Dostępny jest już trailer serialu. Pierwsze reakcje są bardzo skrajne. Jedni uważają, że to ciekawy pomysł. Inni z kolei, że to słabsza wersja amerykańskiego hitu Sex Education. Część osób zauważa też, że to może być Sztuka kochania dla polskiej publiczności. Główna bohaterka serialu jest porównywana do Michaliny Wisłockiej, która mówiła o seksie w czasach, kiedy był on mocnym tematem tabu. Czy nowy polski serial przypadnie do gustu klientom Netflixa? Przekonamy się wkrótce.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Sexify - o czym jest?

Sexify to ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego. Opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii, która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika - Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Sexify to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Sexify - obsada

Nowy serial Netflixa proponuje widzom obsadę, w której można znaleźć zarówno nowe talenty jak znanych i doświadczonych aktorów. W Sexify główne role grają Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska. Występują także Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Wojciech Solarz, Kamil Wodka, Jan Wieteska, Ewa Szykulska, Sebastian Stankiewicz, Magda Grąziowska  i Edyta Torhan.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE