Sexify

i

Autor: Materiały Prasowe

Sexify kontra Sex Education. Który serial jest lepszy?

2021-04-28 13:26

Sexify to nowy polski serial, który można oglądać na Netflixie. Odkąd pojawiła się informacja o jego powstaniu, wiele osób miło, że będzie to polski odpowiednik na Sex Education - popularny serial ze Stanów Zjednoczonych. Znamy już pierwsze reakcje widzów. Czy Sexify dorównało hitowej produkcji z USA? Oddaj swój głos!

Sexify to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich seriali. Wreszcie odbyła się jego premiera. Serial można oglądać na Netflixie od środy 28.04.2021. Wiele osób szybko zasiadło przed ekrany aby zapoznać się z nową produkcją, która miała być polskim Sex Education. Sexify opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii, która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika - Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Czy serial jest lepszy niż Sex Education?

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Sexify - obsada

Nowy serial Netflixa proponuje widzom obsadę, w której można znaleźć zarówno nowe talenty jak znanych i doświadczonych aktorów. W Sexify główne role grają Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska. Występują także Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Wojciech Solarz, Kamil Wodka, Jan Wieteska, Ewa Szykulska, Sebastian Stankiewicz, Magda Grąziowska  i Edyta Torhan.

Sonda
Sexify kontra Sex Education - który serial lepszy?

Sex Education - fabuła, o czym jest

Sex Education to serial, który opowiada o losach nastoletniego Otisa. Chłopak jest synem seksuolożki, a więc posiada dużą wiedzę na temat seksu. Problemy rodzinne i prywatne sprawiają, że Otis zmaga się z fobią w związku z własną seksualnością. Z czasem razem z przyjaciółmi ze szkoły postanawiają założyć szkolną poradnię, w której pomagają uczniom zmagać się z ich seksualnymi problemami.