Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie podbija Netfliksa. O czym jest film z Milą Kunis?

i

Autor: materiały prasowe Netflix "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" podbija Netfliksa. O czym jest film z Milą Kunis?

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" podbija Netfliksa. O czym jest film z Milą Kunis?

2022-10-11 12:20

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" to obecnie jeden z najchętniej oglądanych filmów na Netfliksie. O czym jest produkcja i kto znalazł się w obsadzie?

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" to historia nowojorskiej dziennikarki, która mierzy się z osobistym dramatem. Film zgarnia dość mieszane recenzje, jednak nie zmienia to faktu, że cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ze strony użytkowników Netfliksa

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" - o czym jest film, który podbija ostatnio Netfliksa?

Tytułowa "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" to Ani FaNelli — wygadana nowojorczanka, która wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia: świetną pracę w modnym magazynie, szafę pełną zabójczych ciuchów i wymarzony ślub na wyspie Nantucket w najbliższych planach. Aż pewnego dnia reżyser dokumentu kryminalnego prosi ją o opowiedzenie o szokującej sytuacji, która miała miejsce, gdy Ani chodziła do prestiżowego liceum Brentley School. Zmusza ją to do spojrzenia w oczy mrocznej prawdzie, która po latach nadal może zrujnować jej idealnie poukładane życie.

W roli głównej wystąpiła Mila Kunis, a na ekranie towarzyszą jej między innymi Finn Wittrock, Scoot McNairy, Thomas Barbusca i Connie Britton, a także Chiara Aurelia jako młodsza wersja Ani. Za kamerą staną Mike Barker, który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Jessiki Knoll. "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" dostępna jest na Netfliksie od 7 października.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE