Kobiety mafii - scena seksu

i

Autor: Screeen YouTube/KinoSwiatPL

erotyka na ekranie

Najgorsze sceny seksu w polskim kinie. Te filmy zniesmaczyły wielu widzów

2024-06-08 11:07

Polskie kino słynie z wielu rzeczy, jednak na pewno nie są nim sceny erotyczne. Które sceny seksu z polskich filmów przyprawiły nas o mdłości?

Choć polska kinematografia może pochwalić się doprawdy wieloma dobrymi, ciekawymi i ambitnymi filmami, z erotyką jej nie po drodze. Nieważne, czy mamy do czynienia z filmowym romansem, komedią romantyczną, czy gangsterską produkcją. Wszystkie jak jeden mąż prezentują nam sceny seksu wątpliwej jakości.

ZOBACZ TAKŻE: Tego nie da się oglądać! Oto najgorsze polskie filmy wszech czasów

Historia polskiego kina zna jednak przypadki, w których twórcy przekroczyli jakiekolwiek granice, w tym zwłaszcza dobrego smaku. Przed wami 5 najgorszych scen seksu, jakie widziało polskie kino. Ostrzegamy - jest obleśnie, obscenicznie i po prostu żenująco.

Najgorsze sceny seksu w polskich filmach - "Kobiety mafii"

Pierwsze miejsce w tym niechlubnym zestawieniu mógł zająć tylko Patryk Vega. Scena seksu, którą "uraczył" nas twórca “Kobiet mafii" jest tak tandetna i obrzydliwa, że chcielibyśmy czym prędzej usunąć ją z naszej pamięci.

Najgorsze sceny seksu w polskich filmach - "Szamanka"

Choć film sam w sobie słynie z kuriozalności, na piedestał wysuwa się tu zdecydowanie scena miłosnych uniesień Janka i "Włoszki". Okropieństwo.

Najgorsze sceny seksu w polskich filmach - "Ciacho"

Wracamy do Patryka Vegi, który również w filmie "Ciacho" sprawił, iż odwracaliśmy wzrok od ekranu. Nie wierzę bowiem, by znalazł się ktoś, w kim łóżkowe eksperymenty Urszuli i Dawida, nie wzbudziły odruchu wymiotnego.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne polskie filmy w historii kina. Wielkie skandale i mocne historie

Najgorsze sceny seksu w polskich filmach - "Złoto dezerterów"

Ciekawy przypadek, w którym to nie sposób ukazania samego zbliżenia jest… odpychający. Sęk bowiem w tym, iż w trakcie aktu Witold odśpiewuje… piosenkę patriotyczną.

Najgorsze sceny seksu w polskich filmach - "Sztos 2"

Scena seksu z udziałem Janka i Oli z założenia miała być komiczna. Wyszło jednak nie śmiesznie, a zwyczajnie obleśnie i niezręcznie.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7