Bitwa pod Wiedniem

i

Autor: Screen z YouTube/Monolith Films

Tego nie da się oglądać! Oto najgorsze polskie filmy wszech czasów

2022-01-28 16:54

Polskich filmów powstało naprawdę wiele. Niektóre z nich stały się nawet kultowe jak Sami Swoi, Chłopaki nie płaczą, Kiler, czy Seksmisja. Jednak każdy medal ma dwie strony i na przestrzeni lat powstały również takie filmy, które ciężko obejrzeć do końca. Które polskie filmy trafiły na niechlubną listę najgorszych w historii?

Jakie polskie filmy są najgorsze? Na przestrzeni lat powstało wiele filmów w naszym kraju. Jedne były średnie, inne całkiem dobre, ale były też produkcje po prostu złe. Niektórzy twórcy uważają, że kiepski scenariusz można uratować gwiazdorską obsadą. Nic bardziej mylnego. Dzisiejsze filmy w zestawieniu są idealnym dowodem na to, że znane i szanowane nazwiska na ekranie to nie wszystko. Przedstawiamy Wam wybrane „dzieła filmowe”, które niestety trudno obejrzeć do samego końca.

KAC WAWA

Kac, to zapewne towarzyszy twórcą tej produkcji do dzisiaj. Już sam tytuł sugeruje, że film jest inspiracją amerykańskiego hitu. Różnica jest taka, że zagraniczna komedia była śmieszna. Tutaj, według większości widzów i krytyków, niestety nie wyszło. Chyba śmiało można powiedzieć, że to jeden z najgorszych filmów ever.

Sonda
Który film jest najgorszy?

Ciacho

Patryk Vega postanowił kiedyś nakręcić komedię. Jednak wyjątkowo niski poziom żartów i kiepska gra aktorska sprawiły, że nie było nikomu do śmiechu, a już w szczególności polskim widzom.

Wiedźmin

Spokojnie, nie ten Netfliksowy. Wiedźmin z 2001 roku to również historia oparta na powieści Sapkowskiego, tylko opowiedziana troszkę gorzej. Niedociągnięcia fabularne i niski poziom efektów specjalnych sprawiły, że film okazał się całkowitym niewypałem. 

Gulczas, a jak myślisz?

Twórcy chcieli wykorzystać popularność „Big Brothera” i stwierdzili, że dobrym pomysłem będzie zrobić film, w którym wystąpią uczestnicy reality-show. Niestety produkcja nie spotkała się z zachwytem widzów i nawet genialny Janusz Rewiński oraz Radek Pazura nie uratowali tego filmu.

Bitwa pod Wiedniem

Zamysł był prosty - zrobić dobry historyczny film. Jak już dobrze wiecie, nie udało się zrealizować tego planu. Film miał kiepskie animacje, kiepską obsadę i grę aktorską. Wisienką na torcie miała być historia, która ostatecznie myliła fakty historyczne. Tę produkcję ewidentnie należy wpisać do listy najgorszych polskich filmów.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39