Thor najlepsze piosenki z filmu, które zwrócą waszą uwagę

i

Autor: Fot. YouTube/Marvel Entertainment Które z piosenek z Thora zachwycają?

Thor: Ragnarok najlepsze piosenki z filmu, które zwrócą waszą uwagę [VIDEO]

2017-11-10 11:43

Nowy film Marvela Thor: Ragnarok króluje na ekranach kin. Na ESKA.pl wybraliśmy dla Was najlepsze piosenki z filmu. 

Thor: Ragnarok, czyli kolejna odsłona filmu o przygodach boskiego herosa Marvela zbiera pochlebne recenzje zarówno w mediach branżowych, jak i od fanów. Lekka, komediowa konwencja, doskonałe efekty specjalne i barwni bohaterowie przykuwają widza do ekranu. A co z warstwą dźwiękową?

Thor: Ragnarok - muzyka z trailera 

Już w trailerze produkcji producenci zaserwowali nam dynamiczną, rockową klasykę w postaci utworu Immigrant Song legendarnej grupy Led Zeppelin. Mocny, powtarzalny riff doskonale napędza akcję zwiastunu.

Cała piosenka: 

Thor: Ragnarok - Magic Sword

Nad całością oprawy muzycznej filmu pracował Mark Mothersbaugh, artysta który tworzył soundtracki między innymi do wielu filmów, seriali oraz...drugiej części gry Sims. W ciekawy sposób bawi się konwencjami łącząc muzykę klasyczną z rockowymi gitarami i elektroniką. Zwiastunowi filmowemu Thora towarzyszy także, niezwykle rozpoznawalny podkład muzyczny w wykonaniu elektronicznego kolektywu Magic Sword. Choć nie uświadczymy go w pełnym obrazie, jego syntetyczne bity, charakterystyczne raczej dla lat ‘90 podbiły serca fanów i nierozerwalnie kojarzą się z dziełem Marvela. 

>>WOŚP ma super wsparcie - Thor z serduszkiem Orkiestry