Strażnicy Galaktyki

i

Autor: 0000003/Reporter /EAST NEWS

Strażnicy Galaktyki - 3 część będzie ostatnią? Wszystko, co wiemy o filmie. DATA PREMIERY, OBSADA

2022-01-31 13:14

Prace na planie „Strażników Galaktyki vol. 3” trwają już od listopada 2021. Reżyser zdradza nowe informacje na temat następnej odsłony filmu. Czy kolejna część będzie ostatnia? Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącej produkcji Marvela.

Strażnicy Galaktyki to fantastycznonaukowy film akcji z 2014 roku, który został stworzony na podstawie popularnej serii komiksów o superbohaterach. Za reżyserię odpowiada James  Gunn, który napisał i zekranizował wydawnictwo Marvela. Do produkcji zaangażował takich aktorów jak Chrisa Pratta, Zoe Saldana, Vin Diesela, Bardela Coopera, czy Dave’a Bautistę. Strażnicy Galaktyki to dziesiąty film należący do franczyzy MCU. Doczekał się również kontynuacji w 2017 roku, a trzecia część jest już w zaawansowanej produkcji. Wiemy, że trzecia odsłona pojawi się na platformie Disney+. Twórca zdradza szczegóły i zapowiada koniec pewnej epoki.

Strażnicy Galaktyki 3 część będzie ostatnią?

Niestety nie mamy dobrych informacji dla fanów drużyny Star-Lorda. Reżyser ogłosił, że w trzeciej części filmu ostatni raz zobaczymy dobrze nam znany skład z poprzednich części. Pocieszające jest to, że projekt „Strażnicy Galaktyki” nie zostaje zawieszony i następne filmy mogą się jeszcze pojawić. Jeżeli twórcy zdecydują się na kolejną produkcję, to na pewno doświadczymy wielu zmian w składzie galaktycznej drużyny.

Sonda
Czy powinna powstać kolejna część Strażników Galaktyki?

Strażnicy Galaktyki 3 - kiedy premiera? DATA, OBSADA

Kolejna część Strażników Galaktyki będzie mroczną i zupełnie inną produkcją niż spodziewają się wszyscy fani. Scenarzysta zdradza, że chce być wierny całej historii i wszystkim bohaterom oraz dostarczyć widzom odpowiednie zakończenie. Data premiery została zapowiedziana na 5 maja 2023.

TOP 5 [AKTORZY VS GRY] UNCHARTED poza podium | ESKA XD - Hotplota #41