Marta Wierzbicka zmieniła się nie do poznania! Jak wygląda po metamorfozie?

2019-08-03 17:31 DR
Metamorfoza Marty Wierzbickiej
Autor: Instagram / Marta Wierzbicka Metamorfoza Marty Wierzbickiej

Po tym jak Marta Wierzbicka zniknęła z serialu „Na Wspólnej” w mediach mówi się o niej mniej niż zazwyczaj. Aktorka skupia się raczej na grze w teatrach, a jak wiadomo to raczej nie jest temat, który interesuje media plotkarskie. Ostatnio jednak gwiazda postanowiła zmienić swój wygląd. Na czym polegała jej metamorfoza? Odpowiedź na to pytanie, a także zdjęcia zobaczycie na Hotplota.pl.

Marta Wierzbicka była jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w serialu „Na Wspólnej” emitowanym na antenie telewizji TVN. Swego czasu zasłynęła ona szczerym wyznaniem dotyczącym jej piersi, nazywając je „wielkimi ku***mi”. Wtedy to dziennikarze kolorowych pism zaczęli się nią interesować najbardziej. W pewnym momencie Marta postanowiła jednak odejść z tasiemca TVN-u. Tłumaczyła to tym, że nie chce zostać zaszufladkowana. Nie chciała do końca żyć grać Oli. Szczerze mówiąc, wcale się nie dziwimy. Od tego czasu Wierzbicka skupia się na grze w teatrach, a w telewizji można zobaczyć ją bardzo rzadko.

O wiele bardziej aktywna Marta jest w swoich mediach społecznościowych. To tam gwiazda relacjonuje swoje codzienne życie. I właśnie z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że Marta Wierzbicka zaliczyła ostatnio wizytę u fryzjera. Z efektów jego pracy Marta jest chyba zadowolona. Widać, że aktorka postawiła na grzywkę, ostre cięcie i blond kolor. Zobaczcie Martę Wierzbicką po metamorfozie:

I jak podoba Wam się Marta Wierzbicka w nowej fryzurze?

ZOBACZ TAKŻE:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE