Polskie seriale

Na Wspólnej 2-4 kwietnia. Streszczenie odcinków 3795, 3796 i 3797

2024-04-02 20:21

“Na Wspólnej” wraca z kolejną porcją dramatów. Co się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3795, 3796 i 3797, które zostaną wyemitowane w dniach 2-4 kwietnia 2024 roku.

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nowych odcinkach. Tym razem czeka nas akcja rodem z filmu kryminalnego - Hebel wypowie wojnę grupie przestępczej. Jak skończy się jego akcja? Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Streszczenia odcinków 3795, 3796 i 3797, które ukażą się w dniach 2-4 kwietnia, znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Serialowe nowości na kwiecień. Co obejrzeć w tym miesiącu?

Na Wspólnej odc. 3795 - STRESZCZENIE szczegółowe (2 kwietnia)

Dlaczego Gwiazda blokuje śledztwo swoich dziennikarzy?! Ada odnajduje ofiarę innego wypadku, którego sprawcą był Winnicki, kierowca sportowego wozu. Igor chce jechać do niego sam - Dagmara jest wkurzona! Tymczasem Smolny i Kwiatkowski toczą bój z Gwiazdą, który każe im zostawić sprawę Winnickiego. Dagmara już wie dlaczego - znajduje w internecie prawdziwą “bombę” na temat matki Winnickiego! Bezpardonowy atak na rodzinę Mikołaja i Marty! Mikołaj martwi się o bezpieczeństwo syna po tym, jak ten spotykał się z nieznajomym mężczyzną. Niespodziewanie Leśniewskiego odwiedza dawno niewidziany ojciec – okazuje się, że to mężczyzna, którego Stefanek poznał w lesie! Na dodatek ojciec pozywa Mikołaja o alimenty, a niebawem… porywa swojego wnuczka! Sławek wychodzi z traumy?! Sławek jest poirytowany papierkową robotą na komendzie. Tadeusiak z niepokojem obserwuje kolegę, który jest nerwowy i wybuchowy. Dziedzic robi jednak na nim duże wrażenie, gdy rzuca się w pogoń za ulicznym złodziejem. Sławek dogania mężczyznę i powala go na ziemię!

Na Wspólnej odc. 3795 - o której oglądać?

3795. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 2 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3796 - STRESZCZENIE szczegółowe (3 kwietnia)

Mikołaj ma dość ojca, który wywraca jego życie! Marta i Mikołaj chcą zgłosić na policję porwanie Stefanka przez jego dziadka. Niespodziewanie spotykają ich obu wyluzowanych, wracających z wycieczki do miasta! Edward tłumaczy, że chciał bliżej poznać swojego wnuka… Stefek w szoku - dlaczego tata okłamywał go całe życie, że nie ma dziadka?! Mikołaj zaraz wybuchnie! Wielka tajemnica Gwiazdy odkryta! Igor przekazuje naczelnym, że Winnicki kupił milczenie ofiary innego wypadku. Dagmara odpala bombę - matka Winnickiego ma firmę z… Gwiazdą! Naczelni idą natychmiast do prezesa. Ten jest wzburzony – ucina rozmowę i zabrania dalszych publikacji! Wieczorem Gwiazda przychodzi do Smolnego i wyznaje kim jest dla niego Winnicki… Hebel rozbije gang oszustów?! Hebel odbiera telefon z obcego numeru – natychmiast się orientuje, że to próba kradzieży metodą “na wnuczka”! Ryszard podejmuje grę - przekonująco udaje, że dał się wciągnąć w przekręt. Proszącemu o pomoc “wnuczkowi” przywozi 20 tysięcy w umówione miejsce. Oszust nie wie, że w plik banknotów Hebel włożył mikro lokalizator. Trafiła kosa na kamień!

Na Wspólnej odc. 3796 - o której oglądać?

3796. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 3 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej odc. 3797 - STRESZCZENIE szczegółowe (4 kwietnia)

Dramat Gwiazdy – straci swojego syna?! Oszalały Gwiazda wpada domu Winnickiej – zarzuca byłej żonie, że chroni ich syna, który ma na swoim sumieniu ludzkie tragedie! Radzi Marcinowi, żeby sam zgłosił się na policję, bo wieczorem będzie za późno… Niebawem Gwiazda przyjeżdża do biura, przeprasza dziennikarzy i… pozwala publikować tekst o swoim synu! Hebel krwawo rozprawi się z bandytami oszukującymi metodą “na wnuczka”?! Hebel namierzył dziuplę bandytów okradających staruszków metodą “na wnuczka” – wzywa na pomoc przyjaciół! Ci przyjeżdżają z… bronią palną! Okazuje się, że złodzieje też są uzbrojeni. Czy dojdzie do krwawej jatki?! Do Tadka wraca przeszłość – szykują się kłopoty?! Tadeusz ma niespodziewanego gościa w kancelarii – to chłopak, który go ostatnio śledził! Okazuje się, że Łukasz to dawny przyjaciel Tadka – siedział 3 lata i nie ukrywa, że zazdrości Tadziowi tego, że jemu się udało… Wieczorem Łukasz prosi młodego Zakościelnego, żeby pożyczył mu pieniądze na bilet do Krakowa. Noc jednak spędza w parku - z… ukradzionym Tadeuszowi telefonem!

Na Wspólnej odc. 3797 - o której oglądać?

3797. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 4 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Na Wspólnej 3798, 3799, 3800, 3801: streszczenie. Kamil zacznie wojnę z babcią-oszustką?

“Na Wspólnej” QUIZ: jak dobrze znasz popularny polski serial? Wielki test wiedzy

Pytanie 1 z 10
Która popularna piosenkarka zagrała niegdyś jedną z dziewczyn Igora?
Igor
Anna Szymańczyk to filmowa Oliwka. Jak wspomina pracę na planie Nic na siłę?
Listen on Spreaker.