Polskie seriale

Na Wspólnej 3798, 3799, 3800, 3801: streszczenie. Kamil zacznie wojnę z babcią-oszustką?

2024-04-08 13:52

“Na Wspólnej” – to się wydarzy w nadchodzącym tygodniu. Co tym razem czeka naszych ukochanych bohaterów? Prezentujemy streszczenia odcinków 3798, 3799, 3800 i 3801, a także szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej 3798 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3798. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Mikołaj dowiaduje się od Weroniki, że ojciec ma prawo żądać od niego alimentów! Szczególnie, jeśli Edward znajduje się w trudnej sytuacji. Mikołaj jest wściekły – jak zwykle ojciec go oszukuje! Tymczasem Edward prosi Romana, by go przygarnął - nie da rady dłużej mieszkać zimą w aucie… Mikołaj dopada ojca – ma propozycję nie do odrzucenia. Ale stawia warunek – ma zniknąć z jego życia! Boska pyta Kamila o chrzest wnuczki. Hoffer uważa, że Ania sama o tym zdecyduje - gdy dorośnie. Boska nie zamierza odpuścić… Tymczasem w szpitalu okazuje się, że w sali operacyjnej ktoś zainstalował kamerę! Lekarze wzywają dyrektora Adamskiego - ten kompletnie to bagatelizuje. Gdy Kamil mówi o tym Uli, ta odkrywa kanał internetowy, który od kilku miesięcy… transmituje operacje pacjentów kardiochirurgii! Helena otrzymuje od Wojtka certyfikat ukończenia jazd doszkalających. Bardzo dumna z siebie, umawia się w barze z Beatą - oznajmia, że zainwestuje w auto i mogą otwierać firmę taksówkarską! Zaskoczona Wójcikowa próbuje się migać, ale zostaje oskarżona o… dyskryminację! W końcu Beata zgadza się, by Kopciowa udowodniła, co potrafi za kółkiem…

Na Wspólnej 3798 - premiera i godzina emisji

3798. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3799 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3799. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Boska zabiera swoją wnuczkę na spacer. Bez wiedzy Kamila… chrzci Anię w kościele! Tymczasem lekarze z oddziału Hoffera dowiadują się, że od trzech miesięcy ich operacje można oglądać w sieci. Nalepa i Kamil dopadają elektryka, który w ogniu pytań przyznaje, że zainstalował kamerkę. Ale zrobił to na polecenie… dyrektora Adamskiego! Grzesiek z Wałkiem przygotowują prezentację z literatury antyku. Podczas wspólnej pracy Wałecki znajduje pod łóżkiem kolegi perukę Heli, która rzekomo zginęła… Tymczasem Smolny spotyka się ze swoim starszym synem. Prosi Przemka, żeby pogodził się z bratem. Nie wie, że ten nazwał Grześka gejem… Helenę dopadają wątpliwości – co, jeśli nie poradzi sobie w pracy taksówkarki, bo ktoś ją zdenerwuje?! Żaneta chce pomóc mamie – udaje wredną klientkę. Testowy kurs kończy się awanturą, podczas której poirytowana Helena ostro hamuje i zalicza… lekki dzwon!

Na Wspólnej 3799 - premiera i godzina emisji

3799. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 9 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3800 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3800. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Adamski wie, że nielegalne filmowanie operacji narusza prawo. Zwołuje zebranie, przeprasza lekarzy i… podaje się do dymisji! Wszyscy są w szoku… Po pracy Marta przekonuje Kamila, żeby odpuścił w sprawie chrztu Ani. Hoffer mówi Boskiej, że zgadza się na ceremonię córki. Co zrobi babcia-oszustka?! Bednarczuk docenia Grześka i Wałka za prezentację w strojach z epoki. Nina wpada na pomysł urodzin Decybela – przebieranych w stylu lat 70-tych! Hela i Grzesiek idą znaleźć coś do sklepu z używaną odzieżą. Młodemu Smolnemu wpada w oko przepiękna sukienka – Hela mu dziękuje! Grzesiek nie jest zadowolony – wcale nie myślał o niej… Danka jest zła - okazuje się, że Patryk okłamał ją w sprawie numeru telefonu do mamy. Bednarczuk oznajmia, że przejmuje sprawę i idzie do szpitala odwiedzić nastolatka. Jest pewna, że wpłynie na niego, by pozwolił sobie pomóc. Patryk jednak odmawia współpracy – cały czas nie chce powiedzieć, co się dzieje z jego rodzicami… Jaką tajemnicę skrywa?!

Na Wspólnej 3800 - premiera i godzina emisji

3800. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 10 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3801 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3801. odcinka serialu Na Wspólnej nie zostało jeszcze udostępnione.

Na Wspólnej 3801 - premiera i godzina emisji

3801. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 11 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

SPRAWDŹ TEŻ: Oto 5 najlepszych polskich seriali kostiumowych. Te produkcje po prostu TRZEBA obejrzeć

Na Wspólnej – pamiętasz te postacie?

Pytanie 1 z 6
Czyim mężem był Adam?
Adam Roztocki
Artur Barciś to gwiazda filmu Nic na siłę! Ma już pomysł na kontynuację
Listen on Spreaker.