Musical "Monster High" doczekał się zwiastuna. Nadchodzi KICZ dekady?

2022-07-01 15:25 Natalia Nowecka
Monster High: The Movie - zwiastun, fabuła, data premiery
Autor: materiały prasowe Paramount+ Monster High: The Movie - zwiastun, fabuła, data premiery

Monster High: The Movie nadchodzi! W sieci pojawił się zwiastun filmu bazującego na linii popularnych lalek i wygląda... ciekawie. Kiedy premiera i co wiemy o fabule?

"Barbie" to nie jedyny nadchodzący film, który opowie nam losy popularnych lalek. Platforma Paramount+ przygotowała dla nas coś, o co nikt nie prosił, a każdy potrzebował. Czy "Monster High: The Movie" będzie kiczem roku? Zobaczcie zwiastun.

Monster High: The Movie - zwiastun

Pierwszy zwiastun filmu "Monster High: The Movie" prezentuje się następująco:

Monster High: The Movie - o czym będzie film?

"Monster High: The Movie" nakreśli nam losy niejakiej Clawdeen Wolf - młodej dziewczyny, która urodziła się jako pół-człowiek, pół-wilkołak. Gdy trafia do nowej szkoły i znajduje przyjaciółki, wreszcie czuje, że odnalazła swoje miejsce na ziemi (choć wciąż musi ukrywać swoją ludzką naturę). Gdy jednak szkole zagraża niebezpieczeństwo, Clawdeen musi pogodzić się ze swoją naturą i ocalić bliskich.

Monster High: The Movie - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Todd Holland, a scenariusz napisali Billy i Matt Eddy. W rolach głównych wystąpili Miia Harris, Ceci Balagot, Nayah Damasen, Case Walker, Kyle Selig, Marci T. House, Scotch Ellis Loring, Steve Valentine, Jy Prishkulnik, Lina Lecompte, Justin Derickson, Lilah Fitzgerald i Nasiv Sall. Premiera filmu "Monster High: The Movie" odbędzie się 6 października 2022 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE