Avatar: Istota wody - kogo gra Kate Winslet?

i

Autor: materiały prasowe/ Jacques BENAROCH/SIPA/SIPA/East News Avatar: Istota wody - kogo gra Kate Winslet?

Avatar: Istota wody - Kate Winslet WRESZCIE na nowych zdjęciach! Jak prezentuje się jej postać?

2022-07-01 14:02

"Avatar: Istota wody" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, a jedną z największych gwiazd filmu jest uznana aktorka Kate Winslet. Kogo gwiazda "Titanica" zagra w kolejnym widowisku Jamesa Camerona? Pojawiło się nowe zdjęcie!

"Avatar" powraca po latach. Najbardziej dochodowy film w dziejach kina już wkrótce doczeka się kontynuacji, a tymczasem machina marketingowa powoli się rozkręca. Teraz do sieci wpadło zdjęcie promocyjne, na którym widzimy bohaterkę graną przez Kate Winslet. Co wiemy o jej postaci? Kiedy "Avatar: Istota wody" zawita na ekranach kin?

Avatar: Istota wody - kogo gra Kate Winslet?

Kate Winslet to "nowy nabytek" uniwersum "Avatara". Aktorka nie wystąpiła bowiem w pierwszej odsłonie, za to w sequelu zagra niezwykle ważną postać. Gwiazda "Titanica" wcieli się w niejaką Ronal, wojowniczkę Na'vi. W jednym z wywiadów Kate Winslet opowiedziała co nieco o swojej bohaterce:

Jest lojalną i odważną przywódczynią. Jest silna. To wojowniczka. Nawet w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z nienarodzonym dzieckiem "na pokładzie", dołącza do swoich ludzi i walczy o to, co jest dla niej najważniejsze.

Z okazji nadchodzącej premiery "Istoty wody" magazyn EMPIRE opublikował zdjęcie promocyjne, dzięki któremu możemy rzucić okiem na Ronal.

Avatar: Istota wody - o czym będzie film?

Akcja filmu "Avatar: Istota wody" rozgrywać się będzie ponad dekadę po wydarzeniach z poprzednika i przybliży nam dalsze losy Jake'a i Neytiri, którzy teraz będą musieli sprawdzić się w roli rodziców. Czy uda im się ochronić rodzinę przed nachodzącym niebezpieczeństwem? W rolach głównych powrócą Sam Worthington i Zoe Saldana, a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Joel David Moore, Stephen Lang i Sigourney Weaver, a także Cliff Curtis, Oona Chaplin oraz Kate Winslet.

Avatar: Istota wody - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada oczywiście James Cameron, który jest także współautorem scenariusza oraz producentem (do spółki z Jonem Landau). Premiera filmu "Avatar: Istota wody" zapowiedziana została na 16 grudnia 2022 roku.

Sonda
Czekasz na drugą część Avatara?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3