Zdrójkowscy

i

Autor: Warner Bros. Discovery

Programy

Mocne spięcia w Azja Express. Adam Zdrójkowski podpadł widzom programu!

2023-04-02 14:18

W 5. odcinku najnowszego sezonu Azja Express nie brakowało spięć pomiędzy uczestnikami. Adam Zdrójkowski również przechodził przez gorsze momenty ze swoim tatą. Jego zachowanie nie spodobało się widzom programu. Uznali, że w relacji brakuje podstawowych wartości, którymi syn powinien się kierować. Dlaczego tak zareagowali? Wyjaśniamy!

Najnowszy sezon Azja Express budzi ogromne emocje wśród uczestników. Pierwszy raz w życiu stoją przed tak ciężkim wyzwaniem, trudno się dziwić, że czasem najzwyczajniej w świecie wybuchają. W 5. odcinku pomiędzy niektórymi parami doszło do nieprzyjemnych sytuacji oraz wymian zdań. Oprócz Andziaks i Luki, gorsze chwile dopadły Adama i Dariusza Zdrójkowskich. Młodszego z panów trochę poniosło. Jego zachowanie nie spodobało się internautom. Zgodnie orzekli, iż w relacji pomiędzy synem a ojcem brakuje najważniejszych zasad. W komentarzach napisali, co sądzą na ten temat - i nie były to pozytywne wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express - 5. odcinek. Uczestnicy poczuli się jak Indiana Jones!

Shake Your Eska #18 | Man In Black

Adam i Dariusz Zdrójkowski w Azja Express

Adam Zdrójkowski wraz ze swoim tatą naprawdę dobrze radzą sobie w Azja Express. W ostatnim odcinku udało im się zwyciężyć - pomimo kontuzji jednego z nich! Mimo to pomiędzy panami dochodziło do kłótni w trakcie zadań. Młodszego z nich nieco zgubiła chęć wygranej. Negatywne emocje dało się wyczuć na kilometr. I choć trudno się mu dziwić, internautom nie spodobało się jego nastawienie w stosunku do ojca! Byli zgodni w tym, iż zachowywał się on co najmniej nieodpowiednio oraz takie sytuacje nie powinny mieć miejsca!

ZOBACZ TAKŻE: Adam Zdrójkowski - od Kuby z Rodzinki.pl do gwiazdy telewizji. Co trzeba o nim wiedzieć?

Mam ochotę udzielić reprymendy Adamowi, żal mi jego ojca. Emocje, emocjami, ale bez przesady...Tata trzymaj się - napisał jeden z użytkowników.

W Rodzince.pl nigdy Adama nie lubiłam i teraz widzę że w serialu gra po prostu siebie - podsumowała kolejna osoba.

Adaś płaczek do domu! - możemy przeczytać.

Zdrójkowski traci dużo przez zachowanie ale Tata, mistrz

Tata wytonowany, Adam do psychologa z emocjami

Jak spędzisz swoje najbliższe urodziny? Odpowiedz na pytania i się przekonaj!

Pytanie 1 z 10
Jak spędziłaś/eś ostatnie urodziny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE