Azja Express - 5. odcinek. Uczestnicy poczuli się jak Indiana Jones!

i

Autor: Warner Bros. Discovery

Programy

Azja Express - 5. odcinek. Uczestnicy poczuli się jak Indiana Jones!

2023-04-02 12:02

Wyścig trwa! Z programem pożegnały się już dwie pary, reszta jest zdeterminowana by dojechać na metę finałowego odcinka - do Taszkientu w Uzbekistanie. Przed nimi kolejne szalone wyzwania, w tym przyspieszony kurs tańca. Kto okaże się być mistrzem parkietu?

Sześć par, które pozostało w programie, rozpoczęło kolejny etap wyścigu od zmagań z ludowym tańcem zeybek. Niestety nie wszyscy wykazali się znakomitym poczuciem rytmu. Podczas następnego zadania uczestnicy mieli okazję poczuć się jak Indiana Jones i przeżyć niezwykłą przygodę, szukając skarbu w starożytnych ruinach. Dwa pierwsze duety, które zameldowały się w punkcie kontrolnym gry, miały zapewniony nocleg i poranną walkę o amulet wart 10 tysięcy złotych. Pozostali przystąpili do ulubionego przez wszystkich punktu dnia, czyli poszukiwania noclegu. Niektórzy znaleźli dach nad głową bardzo szybko, inni spędzili noc pod rozgwieżdżonym niebem.

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 3 online. Gdzie można oglądać odcinki w internecie?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Ostatni etap wyścigu to około 200 kilometrów. Szukanie transportu na taką odległość był sztuką wymagającą nie lada sprytu, zimnej krwi i stalowych nerwów. Na mecie odcinka prowadząca zaskoczyła jednak uczestników - otrzymali kolejne zadanie! Pełna emocji walka o immunitet i awans do siódmego odcinka rozegrała się między trzema najszybszymi duetami. Kto odpadł? W najnowszym odcinku nikt nie pożegnał się z programem. Zwycięzcami zostali Zdrójkowscy!

ZOBACZ TAKŻE: Andziaks i Luka - kim są uczestnicy Azja Express? Ich losy śledzą miliony!