Adam Zdrójkowski - najciekawsze informacje o aktorze

i

Autor: WBF Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski - od Kuby z Rodzinki.pl do gwiazdy telewizji. Co trzeba o nim wiedzieć?

2023-04-29 19:44

Informacje na temat tego aktora to coś, co zainteresuje nie tylko jego fanów. Adam Zdrójkowski już od lat cieszy się statusem młodej gwiazdy. Jego występy przed kamerami i w różnych programach telewizyjnych zapewniły mu rozpoznawalność i wielką sympatię widzów. Warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Ciekawostki zamieszczamy w ESKA.pl.

Adam Zdrójkowski – wiek, wzrost, dziewczyna, brat, rodzice, ślub. Między innym takich informacji o młodym aktorze szukacie w sieci. Zainteresowanie jego osobą nie powinno dziwić. Odkąd Adam pierwszy raz pojawił się na ekranie naszych telewizorów, wielbicieli ciągle mu przybywa! Sympatię zaskarbił sobie talentem i urzekającym wszystkich uśmiechem. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat. W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze i najbardziej interesujące fakty dotyczące Adama Zdrójkowskiego. Wszystkie znajdziecie poniżej.

Krzysztof Ibisz - najważniejsze informacje o jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów

Adam Zdrójkowski - wiek

Ile lat ma Adam Zdrójkowski? Aktor przyszedł na świat 29 maja 2000 roku. Oznacza to, że w 2023 skończy 23 lata.

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?

Adam Zdrójkowski - wzrost

Adam Zdrójkowski należy do bardzo wysokich aktorów. W sieci nie można znaleźć dokładnych informacji na temat jego wzrostu, ale internauci twierdzą, że musi mieć ponad 190 cm wzrostu. Zauważyli bowiem, że jest nieco wyższy od Tomasza Karolaka, a ten aktor ma 191 cm wzrostu.

Adam Zdrójkowski - brat

Nie bez powodu wszystkich interesuje brat Adama. Aktor ma bowiem bliźniaka! Jakub ma na koncie wspólne występy z Adamem. Bracia zagrali w serialu Rodzina zastępcza.

Adam Zdrójkowski - rodzice

Rodzicami Adama są Dariusz i Edyta Zdrójkowscy. Oboje często pokazują się publiczne z synem i są bardzo aktywni na Instagramie.

Adam Zdrójkowski - dziewczyna

Adam Zdrójkowski związany był z Wiktorią Gąsiewską. Pierwszy raz spotkali się na planie serialu Rodzina zastępcza, ale chodzić ze sobą zaczęli od 2017, kiedy oboje występowali w Rodzince.pl. Rozstali się w 2022 roku. Nie wiadomo, czy aktualnie Adam jest w związku.

Adam Zdrójkowski - Instagram

Adam Zdrójkowski jest bardzo aktywny na Instagramie. W serwisie zamieszcza wiele zdjęć ukazujących jego życie prywatne i zawodowe. Nazwa jego profilu to @adam_zdrojkowski.

Adam Zdrójkowski - filmy i seriale

Przykładowe produkcje z udziałem Adama to:

  • Ciacho
  • Być jak Kazimierz Deyna
  • Furioza
  • Krime Story. Love story
  • Rodzina zastępcza
  • Rodzinka.pl
  • Pierwsza miłość
  • Blondynka
  • Przyjaciółki
  • Ojciec Mateusz

Adam Zdrójkowski - programy

Adam brał udział w takich programach jak Taniec z gwiazdami, Twoja twarz brzmi znajomo, Dance Dance Dance i Azja Express. Współprowadził The Voice Kids.