Marcjanna Lelek

i

Autor: wbf

M jak miłość

Marcjanna Lelek nie przebiera w słowach mówiąc o odtwórczyni jej roli. Co sądzi o nowej Natalce z "M jak miłość"?

2023-11-30 15:17

W „M jak miłość” pojawiła się nowa Natalka Mostowiak. Odtwórczynią roli jest Dominika Suchecka. Co sądzi o niej pierwsza odtwórczyni adoptowanej córki Mostowiaków? Marcjanna Lelek postanowiła to skomentować.

„M jak miłość” to jeden z popularniejszych seriali w polskiej telewizji. Widzowie mogą go oglądać, nieprzerwanie od 2000 roku. Z serialu zniknęło już wielu bohaterów, chociaż fani dalej śledzą perypetie mieszkańców Grabiny i Gródka. Marcjanna Lelek wcielała się w postać adoptowanej córki Hanki i Marka Mostowiaków przez 15 lat. Teraz, produkcja postanowiła wprowadzić do scenariusza nową Natalkę. Pierwsza odtwórczyni roli, postanowiła to skomentować.

Marcjanna Lelek o nowej Natalce w „M jak miłość”

Marcjanna Lelek postanowiła rozstać się z serialem w 2020 roku. Producenci przedstawili we wtorek – 28 listopada 2023 roku, nową Natalię Mostowiak, w której postać wcieli się Dominika Suchecka. Razem z odejściem Marcjanny, scenarzyści przenieśli serialową Natalię do Australii. Pojawienie się nowej Natalki, w wielu widzach nie wzbudziło zbytniego entuzjazmu. Lelek skomentowała, że miała okazję poznać już Dominikę Suchecką i mocno jej kibicuje. – „Dominika jest super, znamy się ze szkoły, widziałam ją w spektaklach i trzymam za nią mocno kciuki”.

Niestety, internauci nie są tak pozytywnie nastawieni do nowej odtwórczyni co Lelek. Pojawiają się między innymi takie komentarze jak: „Niestety, ale mało charakterystyczna, nie do zapamiętania”, „Coś się kończy coś zaczyna… dziewczyny wyjechały, takie odgrzewanie ról wspomagane nową twarzą nie wpływa dobrze na serial”, „Ten watek powinniście zakończyć a nie…”, „To nie to samo, nie pasuje”, „Co za żenada…”. Inni zauważyli jednak, że nowa aktorka może wprowadzić do serialu nieco świeżości – „Super! Brakuje „starej ekipy”, powinni zastąpić niektóre postacie nowymi twarzami” – piszą internauci.

Marcjanna Lelek poznała się z Dominiką Suchacką w szkole aktorskiej w Łodzi. Marcjanna studiuje reżyserię i nie ukrywa, że to właśnie z tym zawodem wiąże swoją przyszłość i karierę. Zaznaczyła również, że chciałaby być kojarzona z jej własną twórczością, a nie z telewizyjnym serialem.

M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka