M jak miłość: Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. Zastąpi ją Dominika Suchecka

i

Autor: TVP; Screenshot Instagram/ imdomma M jak miłość: Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. Zastąpi ją Dominika Suchecka

breaking news

“M jak miłość” z nową Natalką! Marcjannę Lelek zastąpi inna aktorka. Co o niej wiemy?

2023-11-09 13:35

“M jak miłość” – Natalia wróci do serialu, ale zyska zupełnie nowe oblicze. Marcjanna Lelek odeszła bowiem z obsady i, pomimo różnych przeszłych aluzji, już nie powróci. Jej miejsce zajmie Dominika Suchecka, która zadebiutuje w “Emce” już pod koniec listopada.

Marcjanna Lelek odeszła z “M jak miłość”, a jej miejsce zajmie młodsza aktorka, Dominika Suchecka. Odtwórczyni roli Natalii, adoptowanej córki Marka i Hanki, zadebiutowała w “Emce” w 2004 roku i przez 16 lat regularnie występowała w serialu, dosłownie dorastając na oczach całej Polski. W 2020 roku powiedziała jednak “dość” i postanowiła odejść z serialu. Powodem były studia reżyserskie, które były jej największym marzeniem.

“M jak miłość” – Marcjanna Lelek nie wróci jako Natalia. Zastąpi ją Dominika Suchecka

Przez trzy lata fani zasypywali Marcjannę Lelek pytaniami o jej ewentualny powrót do roli Natalii – przypominamy, że twórcy, nie chcąc uśmiercać tej postaci, wysłali ją do Australii, gdzie po rozwodzie z mężem miała ułożyć sobie życie na nowo.

I choć ostateczna rezygnacja z “M jak miłość” nie była do końca jasna, Marcjanna Lelek ewidentnie nie paliła się do powrotu. W końcu, jakiś czas temu, opublikowała oświadczenie, które rozwiało wszelkie wątpliwości.

Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją – napisała do fanów [za: Interia].

Jak widzimy, już sama aktorka zateasowała, że Natalię czeka powrót, ale o nowym obliczu. Teraz wiemy, że będzie to oblicze Dominiki Sucheckiej, która ma pojawić się pod koniec listopada, ALE… już w przyszłym tygodniu usłyszymy jej głos.

“M jak miłość” – Dominika Suchecka to nowa Natalia. Co wiemy o aktorce?

23-letnia Dominika Suchecka to studentka czwartego roku łódzkiej filmówki i bardzo początkująca aktorka. “M jak miłość” to jej pierwszy duży projekt – wcześniej zagrała w krótkometrażówce pt. “Paczka” oraz etiudzie szkolnej “Jeszcze raz”.

"ABSOLUTNI DEBIUTANCI: Nina Lewandowska i Kamila Tarabura o pracy nad nietypowym polskim serialem"