Polskie seriale

“M jak Miłość”: NOWA Natalia wkracza do akcji. Co się wydarzy w pierwszym odcinku z Dominiką Suchecką?

2023-11-22 13:52

Gorące uczucia, szaleństwo i debiut Dominiki Sucheckiej w roli Natalii – tak w skrócie można opisać wydarzenia z 1762. odcinka “M jak Miłość”. Co dokładnie się wydarzy? Wszystkie szczegóły związane z nowym epizodem “Emki” znajdziecie poniżej.

M jak miłość, odcinek 1762 – Dominika Suchecka debiutuje jako Natalia

W 1762. odcinku “M jak miłość” córkę Marka Mostowiaka – która obecnie mieszka w Australii – po raz pierwszy zagra Dominika Suchecka. A jej bohaterka skontaktuje się z Bartkiem, by uprzedzić szwagra, że musi znaleźć aż 15 tysięcy złotych na zaliczkę dla prawnika, który ma go reprezentować podczas rozwodu z Ulą.

Lisiecki spróbuje od razu wziąć pożyczkę, ale nie będzie miał zdolności kredytowej. Jego rozmowę z bankiem przypadkiem usłyszy jednak Kawecka i... po chwili milionerka sama zaproponuje chłopakowi pieniądze – w zamian za jego towarzystwo na imprezie, na której obecność zapowiedział także jej były mąż.

- Chcę, żebyś poszedł tam ze mną jako osoba towarzysząca!(...) Piętnaście tysięcy. Tyle mogę ci zapłacić… Poczekaj, daj mi dokończyć! Ta kasa do niczego cię nie zobowiązuje...  

- Chodzi mi tylko o wyjście na imprezę... Chcę, żeby to było jasne!

- To bardzo dużo pieniędzy…

- Zależy dla kogo. A ja, cóż… Mam swoje powody! Decyduj, Bartek. To dobra propozycja… I drugi raz jej nie powtórzę!

M jak miłość, odcinek 1762 – zabójczy plan Oli. Zabije Jagodę?

Tymczasem u Kiemliczów w nowym odcinku będzie królować miłość i... szaleństwo. Ola znów poprosi Tadeusza o pomoc, kolejny raz okazując Jagodzie swoją niechęć.

- Ona traktuje cię, jakbyś był jej własnością i jakby nikt inny nie miał prawa nawet poprosić cię o drobną przysługę!

Sadownik straci w końcu cierpliwość i stanie w obronie ukochanej. Między nim, a Olą dojdzie do ostrej wymiany zdań

- To nie jest żadna “ona”, tylko moja żona... I albo to zaakceptujesz, albo nie mamy o czym rozmawiać!

A Majewska wybuchnie wściekłością i ruszy do akcji. Kilka godzin później dziewczyna wróci do Kiemliczów, by się z Jagodą “pogodzić” i – korzystając z chwili jej nieuwagi – wrzuci do pitej przez rywalkę kawy środek na sen. A gdy ukochana Tadeusza straci przytomność, Ola na nowo zakradnie się do jej domu i... podłoży w budynku ogień! Czy Jagoda zginie tragiczną śmiercią? A może ktoś ją ocali? Przekonamy się wkrótce.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6