mam talent 15

i

Autor: AKPA

Mam Talent

Marcin Prokop uciął kontrowersje. Tyle głosów zdobył Bartek Wasilewski w "Mam Talent!"

2024-05-21 17:57

Wokół wygranej Bartka Wasilewskiego w "Mam Talent!" pojawiło się wiele kontrowersji i niedomówień. Wielu internautów jest oburzona, że to właśnie on został zwycięzcą. Milczenie przerwał Marcin Prokop - juror talent show. Okazuje się, że wygrana Bartka jest jak najbardziej słuszna i zasłużona.

Nic nie wskazywało na to, że to właśnie nastoletni raper zostanie zwycięzcą 15. edycji "Mam Talent!". Miał oczywiście wielkie szanse, ponieważ znalazł się w ścisłym finale. Młody raper wygrał "Mam Talent!", a wokół niego pojawiło się wiele kontrowersji. Wielu internautów była również oburzona tym faktem. Głos zabrał w końcu Marcin Prokop. To on ujawnił, ile głosów zdobył Bartek Wasilewski.

Finał Mam Talent w ogniu krytyki. Nie tak miało być? “Masakra”

Marcin Prokop stanął w obronie zwycięzcy "Mam Talent!"

Nie da się ukryć, że jurorom niezwykle podobał się finałowy występ Bartka Wasilewskiego. Julia Wieniawa była nawet wzruszona i nie kryła swoich uczuć. Wokół wygranej Bartka Wasilewskiego pojawiło się wiele kontrowersji. Internauci zarzucali, że wygrana była ustawiona. Spora część osób była zawiedziona, że inni finaliści szlifowali swój talent przez długie lata, a program wygrał 14-letni raper. Głos w sprawie zabrał Marcin Prokop. Dosadnie ukrócił i zdementował wszystkie plotki. "Bartek uzyskał dwa razy więcej głosów od widzów niż kolejny uczestnik, więc ci, którzy go krytykują, tak naprawdę uderzają w wolę tysięcy ludzi. Bzdurą są sugestie, że głosowanie jest „ustawione”. Nad jego poprawnością czuwa niezależna kancelaria prawna, więc snucie teorii spiskowych na ten temat jest napędzaniem hejtu, na który ten skromny i zdolny dzieciak niczym nie zasłużył" - powiedział w rozmowie z "Pudelkiem" juror. Jednocześnie zaapelował do społeczności w internecie: "Pozwólmy mu cieszyć się sukcesem, trzymajmy za niego kciuki i pamiętajmy o tym, że „Mam Talent!” to przede wszystkim zabawa, rozrywka, program o niezwykłych umiejętnościach, ale też o emocjach i poruszających historiach, a nie sport olimpijski, gdzie decydują jakieś standaryzowane, rygorystyczne kryteria" - czytamy. Wszystko wskazuje na to, że nastoletni raper, słusznie został zwycięzcą.

Gdy zgłosił się do Mam Talent, matka myślała, że oszalał. Na co Bartek Wasilewski przeznaczy wygraną?

Wielki skandal po finale "Mam Talent" w TVN. Julia Wieniawa bluzgała! Padły aż trzy wulgaryzmy