Finał Mam Talent w ogniu krytyki. Nie tak miało być? “Masakra”

i

Autor: VIPHOTO/East News Finał Mam Talent w ogniu krytyki. Nie tak miało być? “Masakra”

Mam Talent!

Finał Mam Talent w ogniu krytyki. Nie tak miało być? “Masakra”

2024-05-19 11:15

Mam Talent 2024 za nami. Finałowy odcinek, wyemitowany w sobotę 18 maja, wywołał wiele emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. 15. edycję programu wygrał nastoletni raper Bartek Wasilewski, co… nie wszystkim przypadło do gustu.

W sobotnim finale Mam Talent 2024 zobaczyliśmy szereg spektakularnych występów i wybór tylko jednego zwycięzcy był wyborem niezwykle trudnym. Ktoś jednak wygrać musiał i oficjalnie padło na rapującego Bartka Wasilewskiego, który zgarnął nagrodę w wysokości 300 tys. złotych. Na drugim miejscu uplasował się zaś Filip Drogos, któremu wręczono nagrodę pieniężną 20 tys. złotych.

SPRAWDŹ TEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: finał podzielił widzów! “Me serce zaczęło płakać”

Mam Talent 2024 – finał wzbudza kontrowersje

Jak to jednak w konkursach bywa, nie wszystkich zadowala ostateczny werdykt i to, jak sam plebiscyt przeprowadzono. Pierwszą kwestią, którą krytykują widzowie jest fakt, iż twórcy programu nie podzielili się z nami całym rankingiem uczestników – poza głównymi laureatami nie wiemy, kto zajął które miejsce.

Dla mnie żenujące było to że nie przedstawili całej finałowej dziesiątki w kolejności 10-1, coś takiego jak stopniowanie napięcia jednak by się przydało.

Nie rozumiem, że nie podano chociaż trzech miejsc...

Ponadto wielu komentujących oczywiście uważa, że wygrana Bartka Wasilewskiego była niezasłużona, gdyż – ich zdaniem – inni finaliści wykonali większą pracę, bardziej się natrudzili i zrobili lepsze show. Niektórzy pokusili się wręcz o stwierdzenie, że wygrała “smutna historia”, a nie “prawdziwy talent”.

Zwycięzca nie zasłużony, głosowanie chyba bardziej na osobę niż na talent, bo strona muzyczna pozostawiała trochę do życzenia.

Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet. XD

Jakieś nieporozumienie. Tyle utalentowanych ludzi, a wygrywa chłopaczek, który wychodzi i za każdym razem mówi o tym samym tylko lekko innymi słowami. Żart

Pierwsze miejsce to pomyłka. Trochę policzek dla tych finalistów, którzy swoją ciężką pracą, determinacją i godzinami treningów pracowali na swój talent. Wielka szkoda.

Uważacie, że krytyka jest przesadzona i Bartek zasłużył na wygraną?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie programy rozrywkowe?

Pytanie 1 z 10
Na początek najłatwiejsze. Jak nazywa się program, który prowadzi Karol Strasburger?
Kamil Bednarek zaczynał w Mam Talent. Dziś jest mężem i zmienił wizerunek